• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

CEO'Muz Pisadam'ın Doğum Günü Partisi

ArtemiS

Onursal Üye
Konular
713
MFC Puanı
33,400
@Sezen ve çetesi varsa bize birşey kalmaz :D

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220
LeGoLaS sen waryaaaa çohhh pislüqqq bir süpermensin :D Pisadam warya adamın her yerinden karizma akıyo şarabımı almayın elimden siz partide ne ediyosanız edin havasında :D@StigmatA da bulmus beleş şarabı kimseye çaktırmadan noluyo bu kadeh elimde ne geziyo bakışı atmıs :D :D
LeGoLaS ben diyim ArtemiS ve Realist. napıyo :p partiye gelen hatunlar ne giymiş diye dedikodu yapacaklar üzüm yemek bahane dedikodu şahane modundalar bir yandan gözleri fıldır fıldır hayriye gibi dönüyo :D
LeGoLaS gebermeyesice buldun patronun partisini içtin rakıyı cektin şarabı ahey ahey :D
StyLe abinin rakısına kim bira ve viski kattı cıksın ortaya:D
VesseLam bugun boşa alıp basımı gidecem buradan demiyordu:p şişeleri kapmıs daga kacmıs :D
Pisadamın partisi var ve ben çeteyi toplayıp orayı dagıtmam mı cuppaaa cupaaaaa :s94::s94: Hifa ya parti de dünden hazır :D Sade sen warya ne uyanıksporsun günlerdir görünme parti var dedik şıpadanak damladın :p Limon eglenmeye ortamı dagıtmaya gidiyos yetişşş :D Pisadam kaçmaayın boşa bittiniz bile :D Anafiel rakı varken votkayı niye verdiniz rakı içip güzelleşirdi :p Bezelye adam tarz ya :p Mihrimah aferim hocam sen içme habire homidi gırtlak yiyerek sız bir köşede tabi herkes kafayı çekerken yemekler boşamı gitsin dimi ya :D
valla bu hatun hangi akla hizmet sessizsakin ismini almıssa kesin o an kafası 1 milyondu :D hatun resmen deli :D
Rapunzel elini, sacını öyle dolamışki şişeye alanı cırmalarım diyo :D LaiLa ortama sonradan gelmişde LeGoLaS bence o 3 parti dolaşıp beleşden içip, hediye faslının geldigini görünce sarhoş ayagına yatmıs:D . Alem buysa kral @@RebeLLiouS:D
Min varya iş adamı oldun ukalasın:p ama karizmasın ula hocu seviliyorsun :)

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,700
LeGoLaS sen waryaaaa çohhh pislüqqq bir süpermensin :D Pisadam warya adamın her yerinden karizma akıyo şarabımı almayın elimden siz partide ne ediyosanız edin havasında :D@StigmatA da bulmus beleş şarabı kimseye çaktırmadan noluyo bu kadeh elimde ne geziyo bakışı atmıs :D :D
LeGoLaS ben diyim ArtemiS ve Realist. napıyo :p partiye gelen hatunlar ne giymiş diye dedikodu yapacaklar üzüm yemek bahane dedikodu şahane modundalar bir yandan gözleri fıldır fıldır hayriye gibi dönüyo :D
LeGoLaS gebermeyesice buldun patronun partisini içtin rakıyı cektin şarabı ahey ahey :D
StyLe abinin rakısına kim bira ve viski kattı cıksın ortaya:D
VesseLam bugun boşa alıp basımı gidecem buradan demiyordu:p şişeleri kapmıs daga kacmıs :D
Pisadamın partisi var ve ben çeteyi toplayıp orayı dagıtmam mı cuppaaa cupaaaaa :s94::s94: Hifa ya parti de dünden hazır :D Sade sen warya ne uyanıksporsun günlerdir görünme parti var dedik şıpadanak damladın :p Limon eglenmeye ortamı dagıtmaya gidiyos yetişşş :D Pisadam kaçmaayın boşa bittiniz bile :D Anafiel rakı varken votkayı niye verdiniz rakı içip güzelleşirdi :p Bezelye adam tarz ya :p Mihrimah aferim hocam sen içme habire homidi gırtlak yiyerek sız bir köşede tabi herkes kafayı çekerken yemekler boşamı gitsin dimi ya :D
valla bu hatun hangi akla hizmet sessizsakin ismini almıssa kesin o an kafası 1 milyondu :D hatun resmen deli :D
Rapunzel elini, sacını öyle dolamışki şişeye alanı cırmalarım diyo :D LaiLa ortama sonradan gelmişde LeGoLaS bence o 3 parti dolaşıp beleşden içip, hediye faslının geldigini görünce sarhoş ayagına yatmıs:D . Alem buysa kral @@RebeLLiouS:D
Min varya iş adamı oldun ukalasın:p ama karizmasın ula hocu seviliyorsun :)

:f38:Alem buysa kral benim üleynnnn :D

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220
ama amaa LeGoLaS deme öyle şımarırım valla:f17::s68:

Min

Üyeliği durduruldu!
Konular
41
MFC Puanı
7,680
heppiniz kralsınız ama yönetim şeklimiz cumhuriyet :d

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
Sezen :D:D Sen senarist olmalısın bence :D

Kızlar çetesinin liderisin ama sizin ekip de zayıf bir halka var, onu şaaptirsana :D

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220
Pisadam zayıf halkayı kimin boynuna taksam cıngar cıkarır bu karılar ay hanımlar :D
bence sen şaaptirsana :p banla gitsin gümbürtüye:u21:

LaiLa

MFC Üyesi
Konular
1,822
MFC Puanı
6,400
Sezen durum mu var dalalim. Dddd

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220
Pisadam bence de alma buranın hatunlarına elini versen ayagını koparırlar valla püsküllü bela hepside :D

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220
wayyyy çete elemanlarına bak ya bir işaretime bakıyorlarmış :D LaiLa kıs ben hepinizi toplasam bu forum erkeklerinden harac alsam köşe oluruz ha walla :D

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
Sezen durum mu var dalalim. Dddd

@Pisadam bence de alma buranın hatunlarına elini versen ayagını koparırlar valla püsküllü bela hepside :D

wayyyy çete elemanlarına bak ya bir işaretime bakıyorlarmış :D @LaiLa kıs ben hepinizi toplasam bu forum erkeklerinden harac alsam köşe oluruz ha walla :D

Sesine geldi baak halbuki bu kız uzaktan hiç de öyle durmuyordu Sezen ne içiriyosun sen bunlara :D