• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

ChatGPT hakkında ne düşünüyorsunuz?

Pamira

Moderatör
İçerik Üreticisi
Konular
2,801
MFC Puanı
60,560
ChatGPT hakkında ne düşünüyorsunuz?

Konular
0
MFC Puanı
430
Bir bilgi birikimi var ve bu bilgi birikimini değerlendirebilecek bir teknoloji var. Hafızadaki yığından ezber sonuçlar veren bir oluşum. Kendisi yeni bilgiler üretebilme kapasitesine (Mantığa) sahip değil.

Winter

Forum Yöneticisi
Konular
172
MFC Puanı
41,740
Bana başrolünde Joaquin Phoenix’in oynadığı “Her” filmini anımsatan olgu. Hızla kalabalıklaşırken aynı hızla yalnızlaşan insanoğlu için bir dönem sonra vazgeçilmez olacağı kanaatindeyim..

kuslarabenzer

Moderatör
Konular
347
MFC Puanı
31,350
AY BİR ŞEY DİYİM Mİ METİN YAZARİYİM AMA BAYA BEĞENDİM BEN DDJSS

Anahtar kelime buluyor, makale yazıyor, film önerisi istiyorsun veriyor. İşe başladım nasıl kendimi sevdireyim diyorum öneri sunuyor ahahah çok tatlı. Tam da böyle bi programa ihtiyacım varmış. :D günlük rutin bile hazırlıyor bu uygulama daha ne yapsinnn

Hasan İskan

Şanlıurfa
Emektar Üye
Konular
348
MFC Puanı
26,020
ChatGPT, OpenAI tarafından geliştirilen ve diyalog konusunda uzmanlaşmış bir prototip yapay zekâ sohbet robotudur. Chatbot, hem denetimli hem de takviyeli öğrenme teknikleriyle ince ayar yapılmış büyük bir dil modelidir.
Teşekkürler bilgilendirme yaptığın için teşekkürler.

Pamira

Moderatör
İçerik Üreticisi
Konular
2,801
MFC Puanı
60,560
ChatGPT, bizimle sohbet etmek için eğitilmiş, sohbet biçiminde konuşma sistemi olan bir yapay zeka sistemidir. Yapay zeka teknolojisi tarafından yönetilir ve bir chatbot aracılığı ile insan benzeri konuşmaların yanı sıra çok daha fazlasını yapmaya imkan tanıyan doğal bir dil işleme aracıdır. ChatGPT büyük miktarda metin verisi üzerinde programlanarak hazırlanmıştır. Özellikle son zamanlarda viral hale gelen ChatGPT tüm soruları yanıtlayabilen ve dille ilgili eylemler gerçekleştirebilen bir program.

_bigguy_

Süper Moderatör
İçerik Üreticisi
Konular
22
MFC Puanı
41,390
Paylaşım için teşekkürler emeğine sağlık 👍

Winter

Forum Yöneticisi
Konular
172