• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Henna

MFC Üyesi
Konular
21
MFC Puanı
90

Henna hiç aşık olmadan yazdığım cümleyi anlayamazsın. :wink:
Elbetteki sadece o değil ama ben kendimce en masum oldukları anı yazdım. ^^

Sen neye takıldın ki burada? :smile:

yani sadece sarilirken tatli oldugumuzu dusunmuyorum, biz trip atmadigimiz her an tatliyiz.:s5:

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450

Böyle denmiş ama avatarlar bozuk oluyor.

Eklediğin avatar ufaksa sistem otomatik olarak büyütüyor buda pixel bozulmasına neden oluyor. Bununla ilgili bir çözüm ürettik başka bir konuda ilerleyen günlerde aktif olur.

Bence yönetim istifa etsin, ilgi alaka sifir .d

Tamam hemen istifa ediyoruz ;d şaka bir yana da herkesin isteğine ölçülü bir şekilde yer vermeye çalışıyoruz fakat ortak bir karar doğrultusunda olması adına da çalışıyoruz eşriyıl hanım :)

Konular
92
MFC Puanı
20
Eklediğin avatar ufaksa sistem otomatik olarak büyütüyor buda pixel bozulmasına neden oluyor. Bununla ilgili bir çözüm ürettik başka bir konuda ilerleyen günlerde aktif olur.

Tamam hemen istifa ediyoruz ;d şaka bir yana da herkesin isteğine ölçülü bir şekilde yer vermeye çalışıyoruz fakat ortak bir karar doğrultusunda olması adına da çalışıyoruz eşriyıl hanım :)
170×250 avatar boyutu, yuklenince ufaliyor ama profilde ufaltilmis boyutun büyütülmüş hali gösterildiği için kalite düşüyor.

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
170×250 avatar boyutu, yuklenince ufaliyor ama profilde ufaltilmis boyutun büyütülmüş hali gösterildiği için kalite düşüyor.

170*250 eklersen sıkıntı yaratmaz diyecekken grup ayarlarına baktım grup ayarlarında 140*260 varmış. Hemen düzelttim şimdi 170*250 eklersen pixel kaybına uğramazsın.

Konular
22
MFC Puanı
3,420
kendi cabalariyla biyere gelmeye calissan 20sinde bi delikanliyi amma diline doladi millet. birakin basarili olsun, zor bi hayattan gelmis birakin ailesini kendinisi kurtarsin.. basarilimi ona bakilsin. sanki Tek bunu yapan O. ki oyle olsa tekrar sarkisi yayinlanmaya baslamazdi evet benziyor fakat bu onu surekli assalamak gerektigini gostermez. napmis birinin evine girip para pulmu calmis, hirsiz damgasini vuruyonuz. el insaf be

Kendi çabaları ile bir yere gelse takdir ederiz herhalde.. Çalıntı bir şeyi savunmana gerek yok. ^^
Şarkıyı dinledim güzel ama bu onun hırsızlık ürünü olduğu gerçeğini değiştirmiyor. :smile:

Benziyor değil copy-paste. Emek hırsızlarını kim olursa olsun savunamam. ^^

bi sen mi biliyorsun doğruyu konuşuyon herkes yapıyo bunu

Aynen bir tek ben biliyorum ve bir tek ben doğru konuşuyorum, itirazınız mı var? :wink:
Ayrıca siz bilmediğiniz için şunu da ekleyeyim.. "Herkes yapmıyor." :smile:

Henna

MFC Üyesi
Konular
21
MFC Puanı
90
Amma kendini begenmis, ukalanin birisin. kibir sendeki bu arada fazla kibir iyi degil dikkat et ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...