• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Çocukken severek oynadığınız oyunlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konular
14
MFC Puanı
170
çelik çomak vardı misket oynamak e saklambac

MonteKristo

Emektar Üye
Konular
272
MFC Puanı
10,320
Seksek
Aç kapıyı bezirgan başı
İstop

Konular
22
MFC Puanı
3,420
Ben çocukken oyun oynamayı çok severdim. Bir sürü arkadaşım vardı. Oyunsuz bir günüm geçtiğini hatırlamıyorum.

Saklambacı ilkokulda oynardık. Özellikle de akşam arkadaşlar ile eve dağılmadan önce vazgeçilmez oyunumuzdu. Çok eğlenirdik. Yakar top oynamayı da severdim. Küçükken akranlarıma göre boyum uzun ve biraz iri yapılı olduğum için ama hemen vurulurdum. Uzun eşek de oynadım. Çok eğlenceli bir oyundu ama mantığı biraz saçmaydı. Lisede hatta her hafta neredeyse karşı sınıf ile turnavasını yapardık. Güç gerektiren bir oyundu biraz da tehlikeliydi. Karşı sınıfta baya şişman bir çocuk vardı hep o rakip olurdu bize. Çocuk cidden baya şişmandı obez türü.. O, ne zaman sırtıma atlasa yükün etkisiyle belim kırılacak gibi olurdu yine can çekişereki zorlanarak olsa da taşıyabiliyordum. Misket ve taso da oynardık.. Baya çocuk oyunu oynadım. Futbol falanda oynardık, maç yapardık. İyi de oynardım bu ara takımın gözdesi olurdum hep. Sokak oyunu oynamayan çocuk zaten çocukluğunu yaşamamış demektir. Çocukluk konsol başında PES oynamak değildir. Bu oyunların en kötü bile şimdiki sanal oyunlardan bin kat daha zevkli.. Hepsinin eğlencesi de ayrı ayrı.. ^^

Henna

MFC Üyesi
Konular
21
MFC Puanı
90
ip atlama,saklambaç,ve ortada kaçan ..

Karaca

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
Bayzbol gece yarılarına kadar dışarlarda ne günlerdi

Figurcuabi

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
merhaba arkadaşlar taso arıyorum. pokemon, digimon, beyblade, looney tunes vb
elinde resimlerdeki gibi #taso olup uygun fiyatlı satmak isteyen varsa özelden görüşelim lütfen.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...