Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çok fazla e-posta atan patronunuza dur demenin yeni yolu: Minimize Email

İlda

Özel Üye
Özel Üye
  • Üyelik Tarihi
    16 Haz 2017
  • Mesajlar
    9,016
  • MFC Puanı
    124
  • MFC Seviyesi

Çok fazla e-posta atan patronunuza dur demenin yeni yolu: Minimize Email

Patronunuz ya da çalışma arkadaşlarınız sizi ardı arkası kesilmeyen e-posta zincirlerine tabi tutuyorsa bu durumdan kurtulmanın artık sevimli bir yolu var! Minimize Email, iş arkadaşlarınıza ya da patronunuza anonim bir şekilde çok fazla e-posta gönderdiğini belirtmenizi sağlayan bir servis.

Üstelik kullanımı da oldukça basit.*Siteye*girip uyarıyı göndermek istediğiniz kişinin adresini yazmanız yeterli. Uyarı, gönderdiğiniz kişinin e-posta adresine düştükten sonra*Minimize Email, *“Bitti. Başka kimse var mı? İstediğiniz kadar gönderebilirsiniz.” bildiriminde bulunuyor.

Sitede belirtilen rakamlara göre Minimize Email üzerinden bugün gün içinde tam*3975 email gönderildi *ve “henüz kimse kovulmadı” *Dolayısıyla bu konuda bir uyarı yapmak isteyenler cesaretini toplayıp şansını deneyebilir.

Minimize Email üzerinden gelen ileti ise alıcıya biri tarafından uyarıldığını belirterek bunun çözümü için 3 seçenek sunuyor. Bunlardan biri çok fazla e-posta gönderdiğini kabullenip bir başkasını da bu konuda uyarmak. Bir diğer seçenek ise ortaya daha derin, sakin ve anlamlı bir iş çıkarmak için*Twist*ya da*Basecamp*servislerini kullanmak. Son seçenekte ise “Eğer gerçekten bir e-posta yazmak zorundaysan süreç odaklı bir tane olsun. ” önerisinde bulunuyor.Minimize Email’in hikayesi*Gonzalo Sanchez’in*freelance olarak çalıştığı bir müşterinin çok fazla e-posta göndermesi üzerine bir kızgınlık yaşamasıyla başlıyor. Ruby on Rails’teki yeteneklerini test etmek isteyen*Sanchez*şimdiye kadar iyi bir iş çıkarmış gibi görünüyor. Ancak atılan maillerde Basecamp ve Twist’e yönlendirme yapılması işin içinde ufak bir pazarlama planı olduğunu akla getiriyor.


Kaynak:Webrazzi
 
Üst Alt