Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Company of Heroes 2 Ardennes Assault Full PC İndir Crackli-P2P

Ukyo29

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • Üyelik Tarihi
    11 Haz 2014
  • Mesajlar
    1,555
  • MFC Puanı
    0
  • MFC Seviyesi


Company of Heroes 2 Ardennes Assault Full PC İndir Crackli-P2P


Orjinal isim: Company of Heroes 2 - Ardennes Assault
Platform: PC
Crack: Crackli
Tür: Strateji, 2. Dünya Savaşı
Dil: ingilizce
Format: Exe
Yapımcı: Relic Entertainment
Dağıtımcı: SEGA
Çıkış Tarihi: 17 Kasım 2014
Boyut: 17,08 GB
Part Sayısı: Tek ve ÇokluAçıklama:
Company of Heroes 2: Ardennes Assault, beğeni kazanan serinin yepyeni bölümü. 2. Dünya Savaşı'nı devam ettiren bu heyecan dolu hikâye sizi Churchill'in "...şüphesiz Amerika'nın Savaş'taki en büyük mücadelesi" olarak tanımladığı yere, savaşın kalbine götürüyor. Bu önemli çatışma tarihe "Bulge Muharebesi" olarak geçecektir.

Gücünü yeniden toplamış ve engel tanımayan Oberkommando West'in gerçekleştirdiği şaşırtıcı saldırı manevraları sırasında taktiksel zorluklarla ve hata affetmeyen coğrafyayla mücadele eden ABD Müttefik Güçlerinin kontrolünü alın. Bulge Muharebesi'nin nasıl şekillendiğini üç farklı rütbelinin gözünden takip edin; savaşta karşılaştıkları kendilerine has zorlukları birinci elden tecrübe edin ve onların geleceğini şekillendiren ağır kararlar verin. Savaşın sert gerçekliği içinde hiç kimse gerçekten güvende değil ve yoldaşlarınız da bu nihai gerçekle yüz yüze. Kazanma oranının sıfıra yakın olduğu durumlarda gerçekleştirdikleri kahramanlıklara şahit olun ve stratejik olarak kritik öneme sahip Ardennes bölgesinin kontrolünü elde etmek için savaşın.


Öne çıkan özellikler

Çizgisel olmayan hikâye: Bulge Muharebesi'ndeki anahtar lokasyonları kapsayan stratejik haritanın kontrolünü alın. Görevleri oynamak istediğiniz sırayı kendiniz belirleyin ve Alman güçlerini alt ederek savaşın gidişatını değiştirin.

18 yeni senaryo: Bulge Muharebesi'ndeki olaylardan esinlenen Ardeness bölgesine yayılmış 11 görev ve 7 karşılaşmayı içeren dinamik senaryo moduna dâhil olun. Senaryo modunu her oynadığınızda değişen dinamik ekstra görevler sayesinde yeniden oynanabilirlik hiç olmadığı kadar yüksek.

3 ünlü birlik: Çok yönlü Airbone, durdurulamaz Mechanized Infantry ve ağır darbeler indirebilen Support birimlerinin komutasına geçin ve her görevde hangisini kullanacağınızı belirleyin. Her bir birlik farklı stilleri, perspektifleri ve yetenekleri bulunan 3 farklı rütbelinin emrinde.

Öneme sahip sonuçlar: Stratejik kararlarınıza özen gösterin çünkü sonuçlar ve birliklerinizin ortalama sağlığı görevden göreve aynı kalıyor. Kaynaklarınızı iyi yönetmeyi başaramazsanız birliğinizi tamamen kaybetme riskiyle karşı karşıyasınız demektir.

Özelleştirme: Birliğinizin 4 özgün yeteneğinin her birini özelleştirebilir ve onlar için 6 farklı geliştirme seçebilirsiniz. Özgün yetenek ağacı 72 çoklu seviyeye sahip geliştirme imkânı sağlayarak oyunculara kumandanlarını istedikleri gibi şekillendirme olanağı tanıyor.


Ekran Görüntüleri:Oyun Videosu:
http://www.youtube.com/watch?v=if4WoWxYi00


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Sistem: Windows Vista / 7 / 8 / 8.1
işlemci: 2Ghz Intel Core2 Duo veya eşdeğer
RAM: 2 GB
Hard Disk: 30 GB
Video Card: 512 MB Direct3D 10 uyumlu ekran kartı (GeForce 8800 GT veya Radeon HD 2900XT)Download
--Uploaded--
http://ul.to/f/praydn

--Turbobit--
http://turbobit.net/download/folder/1659570

--Letitbit--
http://goo.gl/M9GY1c
http://u19283111.letitbit.net/downl...4a400139/COH2.Ardennes.Assault.part1.rar.html
http://u19283111.letitbit.net/downl...2797700d/COH2.Ardennes.Assault.part2.rar.html
http://u19283111.letitbit.net/downl...4e025ecf/COH2.Ardennes.Assault.part3.rar.html
http://u19283111.letitbit.net/downl...f4f4519e/COH2.Ardennes.Assault.part4.rar.html_____________________
*Kurulum:
-Rar'dan çıkarın
-Çalıştırın!
 
Üst Alt