• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Corina Bomann – Kelebek Adası e-kitap indir

Almora

MFC Üyesi
Konular
1,832
MFC Puanı
4,340
Corina Bomann – Kelebek Adası e-kitap indir

kelebek.jpg

Binbir renk, binbir çiçek ve çay kokuları arasında yaşanan yasak bir aşk hikâyesi
15 Şubat 1888 Çok sevgili Grace, Geçen zaman zarfında beni bağışlayabildin mi, bilmiyorum.
Mektubumu hemen şöminenin alevlerine savurmayıp da okuyorsan eğer, acı acı gülümsüyorsundur herhalde. Bana bir şans vermeni bütün kalbimle diliyorum. Çünkü seni umutlandıracağını düşündüğüm bir haberim var. Sen buradan ayrıldıktan kısa bir süre sonra o, penceremin önünde belirip yakında senin yanına gideceğini söyledi. Senin adına saklamam için bana bir şey verdi çünkü kendine ait bir evi yok artık. Seni masallarda olduğu gibi eski duvarların arasından kaçıracağına ve ikinizin mutluluğu sonunda mutlaka yakalayacağınıza inanıyorum.
Sevgili kardeşim, sana söz veriyorum, her zaman senin ve sevdiklerinin yanında olacağım. Bunu hepinize borçluyum.
İçten sevgilerimle,
-Victoria-
Kocasının ihanetini öğrenen Berlinli avukat Diana Wagenbach, İngiltere’de yaşayan teyzesi Emmely’nin ölümüyle dünyada yapayalnız kalmıştır. Teyzesinin malikânesinde genç bir kızın sararmış fotoğrafını bulanan Diana’nın karşısına bir sürü bilinmez çıkmıştır. Acaba bu genç kız, Diana’nın Seylan’da yaşamış olan büyük büyükannesi midir? Köklerini bulmak için dünyanın öbür ucuna gitmeyi göze alan Diana’yı, insanı frangipani çiçekleri ve çay kokusuyla sarmalayan Sri Lanka’da, atalarının hayatını değiştiren bir kehanet, hiçbir gücün tüketemediği yasak bir aşk ve ailesinin derinlere gömülü sırları beklemektedir.
“Kelebek Adası, Corina Bomann’ın kelimeleriyle yarattığı ve okuyucunun kalbinde gitgide büyüyen bir büyüye sahip.”
-Amazon.com-
“Seylan çayının izinde bir aşk romanı.”
-Histo-couch.de-

Sayfa Sayısı: 480
Baskı Yılı: 2015
Dili: Türkçe
Yayınevi: Pegasus