• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Corona siyaseti de vurdu

DarkWoman

MFC Üyesi
Konular
5,318
MFC Puanı
66,370

İYİ Parti Konya Milletvekili Fahrettin Yokuş ile CHP Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur, corona virüsü testlerinin pozitif çıktığını duyurdu.​

Corona siyaseti de vurdu

İYİ Parti Konya Milletvekili Fahrettin Yokuş sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada kendisinin ve eşinin corona virüsü testinin pozitif çıktığını duyurdu.

TEDAVİ SÜRECİMİZ İYİYE GİDİYOR

Tüm ailesi ile birlikte evde karantinada olduklarını ifade eden Yokuş, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

* Bu Salı günü ( 15/9/2020) tarihi itibariyle eşim ve benim corona virüs testlerimiz maalesef pozitif çıkmıştır. Doktorlarımız gerekli tetkikleri yaptırdıktan sonra ilaçla tedavimizin evde izole olarak yapılmasına karar verdiler.

* Çok şükür şimdilik tedavi sürecimiz iyi gidiyor. Bu süreçte ( yani yakın zamanda ) benimle teması olan dostlarımın tedbir için test yaptırmalarında fayda olacağını düşünüyorum.

c99fd006-0e85-49fe-a700-741c6a69e39c-1.jpg

FOTO: SÖZCÜ/ İYİ Parti Konya Milletvekili Fahrettin Yokuş
CHP’Lİ VEKİLİN TESTİ POZİTİF ÇIKTI

CHP Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur, corona virüsü testinin pozitif çıktığını açıkladı.

“Şuanda evde dinleniyorum” diyen Güzelmansur, sağlık durumunun iyi olduğunu belirtti.

Güzelmansur açıklamasında şu ifadeleri kullandı;

* Yaptırdığım Covid-19 testinin pozitif çıktığını öğrenmiş bulunmaktayım. Şu anda evde dinleniyorum. Sağlık durumum gayet iyi.

* Son günlerde Covid-19 hızla yayılıyor, artan vakalar bunu açıkça gösteriyor. Dikkatli olmaya özen gösterelim. Ayrıca pandeminin ülkemizde görüldüğü ilk günden bu zamana kadar fedakarca mücadele veren tüm sağlık çalışanlarımıza, eczacılarımıza şükranlarımı sunuyor, sağlıklı günlerde tekrar bir araya gelmeyi temenni ediyorum. Bu zor günleri hep birlikte atlatacağız.
b4264f54-0749-4175-979b-f2d7fbfa0cd6-w.jpg

18eylulcoronagraf.jpg