• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Cüneyt Arkın: Yüreğimiz hep zengin ve genç

eiSy

Emektar Üye
Konular
1,067
MFC Puanı
37,500
61002b4c86b244275c5601f8.jpg

Yeşilçam'ın usta oyuncusu Cüneyt Arkın, sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Sevilen oyuncuya kısa sürede binlerce yorum geldi.

Yeşilçam'ın duayen ismi Cüneyt Arkın sosyal medyayı oldukça aktif kullanmasıyla dikkat çekiyor.

Usta isim Cüneyt Arkın, son oalrak sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla beğeni topladı. Arkın, "Biz böcekler, otlar, kuşlar ve çiçeklerle konuşarak büyüdük. Yıldızlar altında yatmak. Toprak döşeğimizdi, bahar yağmurları yalnızlığımız, çiçekler sevdamız. Bu yüzden fark etmeyi öğrendik. Yine bu yüzden yüreğimiz hep zengin ve genç kaldı" ifadelerini kullandı.

Usta oyuncuya kısa sürede binlerce yorum geldi.

61002b4586b244275c5601f6.jpeg

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,091
MFC Puanı
20,830
Hey gidi ;

Kara Murat
Battalgazi
Seyitgazi
Malkoçoğlu

Türkiye'nin Bruce Lee'si.....

Çocukluğum kendisinin flimlerini (sinema) izlemekle geçti hatta bir anımı hiç unuttamam, kendisinin Kara_Murat Fatih'in Fedaisi flimini dedemin evindeki Siyah-Beyaz televizyonundan TV 1 (TRT 1) izliyordum.Kara Murat, bir sur burcundan diğerine atlarken, tam üstünden "TEK MOTORLU UÇAK" geçiverdi.Ben ise o esnada şok oldum.Tabii çocuğuz, aklımız'dan şöyle geçti;

"Osmanlı zamanında uçak var mıydı?" .....! (ne kadar absürt ve komik bir soru değil mi?)

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,091
MFC Puanı
20,830
Hele hele, bir yay ve ok kullanışı vardı ki sorma gitsin.Üç ok ile, 6 kişi'yi vurabiliyordu üstat.....! Artık kullandığı ok'lar lazer güdümlü, yada termal ısıya duyarlı mıydı neydi? orası bugün bile belli değildir.