• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Çünkü Onu Çok Sevdim

mum

Özel Üye
Konular
2,214
MFC Puanı
1,030
ÇÜNKÜ ONU ÇOK SEVDİM

52baf5ac74f86adfdeea4bc6dfd4eb85.jpg

FİLMİN KONUSU

Kendini karakalem çizimlere adamış ve en büyük hayali İtalya’da resim eğitimi alıp kendini geliştirmek olan Emre, günün birinde hayatının aşkı ile tanışınca planları altüst oluyor. Arkadaş grubuyla gönüllü olarak katıldıkları bir motivasyon etkinliğinde Sema ile karşılaşan Emre bütün hayatını yeniden planlamaya başlıyor. Zira, Sema ile tanışması Emre'nin içinde gizli kalmış duyguları gün yüzüne çıkartır. Artık Sema'dan ayrı kalma düşüncesi bile acı vermektedir. Hayatını yeniden planlamaya başlayan genç adam bir yandan kendi yaşam sancılarıyla uğraşırken, bir yandan da onsuz olmayacağı genç kadın için mücadele ediyor.

Yönetmenliğini, senaristliğini ve yapımcılığını Erdoğan Koç'un üstlendiği romantik dram filmi Çünkü Onu Çok Sevdim'in başrollerini Emre Kanat ve Aysu Alev Aygün üstleniyor.

FİLMİN YÖNETMENİ

ddf8ac37494c4acf50c4abfa8bcde8bd.png

FİLMİN OYUNCULARI

3fca5e975569d7dee84a5775a54ed9f3.png

FİLMİN FRAGMANI

FİLMİN GÖSTERİM TARİHİ: 9 HAZİRAN 2017