• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Çukur 2. Sezon 34. Bölüm Fragmanı (Sezon Finali)

Herkül

Admin
Konular
8,797
MFC Puanı
17,460
Çukur 2. Sezon 34. Bölüm Fragmanı (Sezon Finali)

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
Çatapat başlasın.

Önceki bölümüde izlemedim henüz önce onu izleyeyim bakalım.

Aliço ölmedi bu arada yani bence. 3.sezona da bomba gibi hazırlanıyor çok efsane kişiler girecek senaristten bilgi aldım ona göre :D

Herkül

Admin
Konular
8,797
MFC Puanı
17,460
Çatapat başlasın.

Önceki bölümüde izlemedim henüz önce onu izleyeyim bakalım.

Aliço ölmedi bu arada yani bence. 3.sezona da bomba gibi hazırlanıyor çok efsane kişiler girecek senaristten bilgi aldım ona göre :D

Vay açık kaynak elemanın var demek, arada bir tüyolarını bekleriz o zaman... :d32:

Evet Aliço sanki tekrar gelebilir gibi ama Yamaç'ın yaktığı Yücel'de ölmemiş.. :a35:

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
2.sezon finalini izlediniz mi :D

Çukuru artık kızlar yönetiyor
çukura delikanlı piskopat kızlar girdi çatılarda sokaklarda ;d

Gördüğüm en saçma sapan sezon finali :D

Herkül

Admin
Konular
8,797
MFC Puanı
17,460
2.sezon finalini izlediniz mi :D

Çukuru artık kızlar yönetiyor
çukura delikanlı piskopat kızlar girdi çatılarda sokaklarda ;d

Gördüğüm en saçma sapan sezon finali :D

Onları görünce bıraktım hemen izlemeyi, ama artık ne olacağı tahmin edilebiliyor. Çok basitleştiriyorlar senaryoyu tüm dizilerde malesef :baba:

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
Onları görünce bıraktım hemen izlemeyi, ama artık ne olacağı tahmin edilebiliyor. Çok basitleştiriyorlar senaryoyu tüm dizilerde malesef :baba:

Valla 3.sezon ile ilgili efsane kişiler gelecek dediler ciddi anlamda demiştim onu ama bu sezon finalini görünce ben acaba çukur mu izliyorum dedim kendi kendime ;d Bir sezon finali ancak bu kadar saçma olabilirdi.

Herkül

Admin
Konular
8,797
MFC Puanı
17,460
Valla 3.sezon ile ilgili efsane kişiler gelecek dediler ciddi anlamda demiştim onu ama bu sezon finalini görünce ben acaba çukur mu izliyorum dedim kendi kendime ;d Bir sezon finali ancak bu kadar saçma olabilirdi.

Evet izlediğim en saçma bölümlerden biriydi, bir kaç soru işareti bıraktılar yine ama...

Aliço nerede, altınları veren Kadın kim ? :f37:

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
Evet izlediğim en saçma bölümlerden biriydi, bir kaç soru işareti bıraktılar yine ama...

Aliço nerede, altınları veren Kadın kim ? :f37:

Altınları veren kadın ile Aliçonun yanında olduğu kadın aynı işte.

Baykal beyin karısı çıkacak bak gör yada diğer ihtimal o mezarda çıkan siyah zarfın içindeki fotoğraflardaki 2 kişinin annesi ;d

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
Pek beğenemedim finali ben daha farklı beklerdim.
akın koçavalı gümbür gümbür geliyor dediler ailesine ihanet etti, birlik olup intikam alır sanıyordum. ama çok farklı oldu. şu yücelde sıktı artık 3.sezon bunları seyredeceğiz sanırım. ama kadınların gücünün ortaya koymaları güzel bir hareket olmuş bence.

Escobar

Özel Üye
Konular
19
MFC Puanı
22,940
Bacılar çukura erkeklerden daha iyi sahip çıkacaklardır. Çukuru yücelte yücelte bitiremediler çukuru istanbulda bir semt sanıyorlar ama bilmiyorlar ki istanbul çukurda dediler önüne gelen çukura giriyor arkadaş :D