• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Cüneyt Gökçer ve Ayten Gökçer

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,471
MFC Puanı
116,380
CÜNEYT GÖKÇER_AYTEN GÖKÇER

Beni doğuran annemin bizi bırakıp gitmiş olması bende iz bırakmış olmalı ki; Cüneyt’le (Gökçer) evlendikten sonra 5 sene çocuk yapmadım. Evlendiğim adam kadınlar tarafından çok beğenilen büyük bir aktör, büyük bir yönetmen, büyük bir hocaydı; bunlarla başa çıkabilir miyim, yoksa annem gibi çocuklarımı bırakıp gider miyim endişesi içindeydim. Cüneyt “Aytenciğim artık doğursan hiç fena olmaz” demeye başlamıştı. Zamparalık devrini de geride bırakmıştı, böylece kızımız Aslı oldu.

Tiyatro yeteneğimi ikinci annem keşfetmiş, beni baleye yazdırmıştı. Küçük Tiyatro’daki çocuk oyunlarında bale yaparken Muhsin Bey (Ertuğrul) beni görüp; “Sen çok iyi bir tiyatrocu olacaksın, dans ederken yüzündeki ifadeler çok doğal ve yerinde” dedi. 1958’de Devlet Tiyatrosu sınav açtı, 4 kişi kazandık. Giriş o giriş Devlet Tiyatrosu’na. Bir gün Muhsin Bey’in odasında Cüneyt Gökçer’le karşılaştım. Muhsin Bey; “Bak Cüneyt, Devlet Tiyatrosu’na bir tek taş geldi” diye tanıştırdı beni. Cüneyt, ağzında sigarası bana baktı, ve hafif alaycı bir güldü. O nedenle evliliğimizi 1.5 yıl sakladık. Öyle domuz taraflarım vardır!

Ayten Gökçer

FB_IMG_1654445374999.jpg