Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Deniz Seki Özgür

Rapunzel

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
 • Üyelik Tarihi
  11 Mar 2015
 • Mesajlar
  5,450
 • MFC Puanı
  1,785
 • MFC Seviyesi

Deniz Seki Özgür

Geride bıraktığımız gün 15.30 sularında 2.5 yıllık hapishane esareti sona eren Deniz Seki, özgürlüğüne kavuşur kavuşmaz kendisini saatlerdir bekleyen muhabirlere, “Sizi çok özledim. Çok zorlu bir yolculuktu. İki gün sonra basın toplantısı yapacağım. Şimdi müsaade ederseniz ben biraz dinlenmek istiyorum. Çok teşekkür ederim” şeklinde bir açıklamada bulundu.Özgürlüğünü kutlamak için getirilmiş güvercini salıverdikten sonra hızlı adımlarla kendisini bekleyen minibüse binen Seki, özgürlüğünün ilk saatlerini yakın dostları ve ailesiyle geçirmek üzere iki – üç gün boyunca konaklayacağı Mecidiyeköy’deki Fairmont Quasar otele geçti. Burada Nilüfer, Nükhet Duru, Demet Akalın, Gülben Ergen ve Şenay Düdek gibi yakın dostlarıyla buluşan Seki'nin heyecanı ve mutluluğu gözlerinden okunuyordu.


BASIN TOPLANTISI YAPACAK
Hapishane önünde bekleyen muhabirlere iki gün sonra bir basın toplantısı düzenleyeceğini söyleyen Deniz Seki’nin nişanlısı Faruk Salman’la bir tatile çıkacağı ve sonrasında işlerine yoğunlaşacağı biliniyor. Henüz hapishaneden çıkmadan 20 konserlik bir anlaşmaya imza atan ve karşılığında 2.4 milyon lirayı cebine koyan Seki, kısa süre içerisinde de albüm çalışmalarına başlayacak.

Seki’nin tatil planı içinde menajerinin de olması onun nişanlısı Faruk Salman’la arasının bozulmasına neden olmuş ancak bu tatsızlık kısa sürede çözümlenmişti. Tahliye süreci boyunca nişanlısını yalnız bırakmayan Faruk Salman, böylelikle haklarında çıkan ayrılacaklar iddialarını da çürütmüş oldu.

HAPİSHANEDEN KRAL DAİRESİNE

30 ay Bakırköy’de koğuşta yatan Deniz Seki tahliye sonrası ilk 3 gününü nişanlısı ve ailesiyle Mecidiyeköy’de bulunan Fairmont Quasar’ın Boğaz manzaralı kral dairesinde geçirecek. Deniz Seki ve nişanlısı Faruk Salman büyüklüğü 263 metrekare olan odada hasret giderecek.

Deniz’i otelde annesi Güler Seki, Demet Akalın, Nilüfer, Nukhet Duru ve Gülben Ergen karşıladı. Deniz Seki yarın 10.00’da otelde basınla buluşacak. Nişanlısıyla Rize ve Kaz Dağları’nda tatil yapacak. Bayramda Kıbrıs’ta sahne alacak.
 

Min

Yasaklandı!
Yasaklandı!
Konum
İstanbul
 • Üyelik Tarihi
  25 Eyl 2015
 • Mesajlar
  1,643
 • MFC Puanı
  791
 • MFC Seviyesi

güvercinin ayaklarına baksalarmış.onu da uyuşturucu ticaretine alet etmesin :)
 
Üst Alt