• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Diego Perotti: ‘İlk maçında gol atmak her oyuncunun hayalidir’

DarkWoman

MFC Üyesi
Konular
5,318
MFC Puanı
66,370

Fenerbahçe'ye Antalyaspor deplasmanında üç puanı getiren golü kaydeden Diego Perotti golünü anlattı. Perotti, "Takımıyla çıktığı ilk maçta gol atmak her oyuncunun hayalidir. Penaltı pozisyonu olduğunda atabileceğimi hissettim ve özgüvenle geldim" dedi.​

Diego Perotti: ‘İlk maçında gol atmak her oyuncunun hayalidir’

Fenerbahçe, deplasmanda Fraport TAV Antalyaspor’u 2-1 mağlup ederken oyuna sonradan giren ve takımına galibiyeti getiren golü kaydeden Diego Perotti, müsabakanın ardından açıklamalarda bulundu.

Maçın 62. dakikasında vatandaşı Jose Sosa’nın yerine oyuna dahil olan 32 yaşındaki Arjantinli penaltı pozisyonunun da kahramanı oldu. Perotti, faule maruz kalmasıyla çıkan penaltı kararından sonra topu alarak penaltıyı atmak istedi.

‘Atabileceğimi hissettim ve özgüvenle geldim’​

O anları anlatan Perotti, “Takımıyla çıktığı ilk maçta gol atmak her oyuncunun hayalidir. Penaltı pozisyonu olduğunda atabileceğimi hissettim ve özgüvenle geldim. Arkadaşlarım da penaltıyı atmam için çekildiler, onlara da teşekkür ederim” dedi.

Oyunu da değerlendiren deneyimli oyuncu “Daha farklı bir skor olabilirdi. Her geçen gün daha iyi olacağız” ifadelerini kullandı.