Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Dilinden küfür, argo, kötü söz eksik olmayan insan

Coolumsu

Geçmiş ya da gelecek yoktur., Sadece sonsuz bir ş
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    172
  • MFC Seviyesi

Dilinden küfür, argo, kötü söz eksik olmayan insan

Hiç sevmiyorum bu tarz insanları. Üslup çok önemlidir. İnsanlar birbirleri ile konuşurken, kırıcı olmamaya, incitmemeye özen göstermelidir. Kimsenin küfrünü, kirli imalarını ve argo vari insanı rahatsız eden cümlelerini duymak zorunda değiliz.. Seviyesiz insanlar asla benim dostum, arkadaşım olamazlar. Asla!

Dil kalbin aynası derler. Kalbi kötü olanın dilinden kötü cümleler, kalbi iyi olanın dilinden güzel cümleler dökülür. Hiç katlanamıyorum bu tiplere, eğer amaç kötü konuşmaksa herkes bunu yapabilir. Ama bizim yüksek seviyemiz, edebimiz, aileden gördüğümüz terbiye ve ahlak buna izin vermez. İnsanla, hayvan arasındaki fark edeptir. Bunu ne zaman öğreneceksiniz artık?

İlda

Özel Üye
Özel Üye
  • MFC Puanı
    84
  • MFC Seviyesi

İfrit olası insan

GM 5 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Henna

insan uykudadir, öldügü vakit uyanir..
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    22
  • MFC Seviyesi

aileden aldigi yada alamadigi diyelim..

Autocrat

"Korkaklıkta AR İlerlermekte ŞEREF Var"
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    5
  • MFC Seviyesi

valla açık olucam ben asla kufur etmiyorum ağzımdan laf çıkmıyor diyenlere çok inanmıyorum erkekler için ozellikle .. normal de kufur sevdiğim yada onayladığım birsey değildir ama karsımdaki beni sini ediyor ikazıma rağmen durmuyorsa bildiğin yıkarım yukardan aşağıya ama artısı su o kişi bunu duyamaz o sırada dayak yiyor olur ... bence kufur eden kadar sebeb olanı yermeli ve bazı durumlar kufurden daha seviyesizce ... karsındakini buna sevkediyor olmak mesela ... haklarına riayet etmemek mesela ... uslup bozukluğu ukalalık edepsizlik hadsizlik ... karsımdakibana bunlarla gelirse benim kufrum daha masumdur siz elinizi atese tutar yandı derseniz ahmaksınız derler ..(bunu yapana)

Üst Alt