Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Dinlediğiniz mp3'leri Fon Müziği Haline Getirin Ve Kayıt Edin

Ayamutura

Özel Üye
Özel Üye
Konum
BERTUNA
  • Üyelik Tarihi
    2 Haz 2020
  • Mesajlar
    1,323
  • MFC Puanı
    2,920
  • MFC SeviyesiWeb Sitesi :
Kod:
https://www.lalal.ai/

Site Nasıl Kullanılır_? :

Giriş :


Müzik dinlemek, hepimizin zaman zaman yaptığı bir etkinliktir. Ancak, bazen sadece müzikte hiç şarkıcının söylediği sözleri olmadan bazı şarkılarda vardır. Sadece müzik dinlemek istiyorsanız ancak bazı şarkıların sağlayabileceği kötü sözleri duymak istemiyorsanız, vokalleri müzikten ayırabilir ve sadece seste enstrümantal müziği dinleyebilirsiniz.

İşte, Enstrümantal Müzik yapan İnternet’te çok az sayıda çevrim içi site bulunmaktadır. Var olanlarda kayıt istemekte ayada şarkının bir kısmını indirtiyor ya da ücret istemektedir.

Lalal.ai ücretsiz bir web uygulaması vokal en sevdiğiniz müzik ayırmak için basit bir yol sağlar. Sadece müzik dosyalarından vokal ayıramaz, ama hemen hemen herhangi bir ses formatı ile kullanabilirsiniz.

Nasıl Yapılır? :


Şarkıdan Vokalin Sesini Kaldırma​

İlk olarak lalal.ai sitesinde Select Audio File bilgisayarımızdan şarkımızı seçelim. Şarkı yüklenmeye otomatik olarak başlar. Şarkı yüklendikten sonra karşımıza gelen ekranda Instrumental yazısının altında aşağıya doğru bakan Ok işaretine tıklayıp bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Ayrıca Vocal yazısının altından aşağıya doğru bakan Ok işaretinden sadece Vokal sesini de indirebilirsiniz.

Not :

Diğer üç site :

Kod:
http://vocalremover.org/
https://www.remove-vocals.com/
https://moises.ai/

NOT:

Enstrümantal müzik; fon müziği, sözsüz müzik bir müzik eşliğinde şarkıcı olmadan seslendiren bir müzik çeşididir.
 
Üst Alt