• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Dizi Önerisi- Dahmer..Monster; The Jeffrey Dahmer Story

Winter

Forum Yöneticisi
Konular
172
MFC Puanı
41,750
Rabbim ıslah etsin inşaallah.
Her ne kadar hapisteyken farklı bir hale gelse de Dahmer pek pişman değildi. çünkü yaptıklarının sonuçlarını anlamıyordu. onun sadece tek bir isteği vardı…

Öldürmek, amaca ulaşmak için bir araçtır,'En az tatmin edici kısım buydu. Bunu yapmaktan zevk almadım. Bu yüzden matkapta [kafasına kadar] ürik asitle yaşayan zombiler yaratmaya çalıştım ama hiç işe yaramadı. Hayır, öldürmek amaç değildi. Sadece kişiyi tamamen kontrolüm altında tutmak, isteklerini dikkate almak zorunda kalmadan, onları istediğim kadar orada tutabilmeyi istedim. '

Hasan İskan

Şanlıurfa
Emektar Üye
Konular
348
MFC Puanı
26,020
Zaten bu 3 unsuru barındırmış olsalar hem gerçek hayatta,hem de film ve dizilerde hatta kitaplarda böyle psikopat karakterler yer almazdı, aslında biz izlerken sadece seyirci kalıyoruz bide gerçekten bu şekilde olaylara maruz kalanlar, birebir yaşayanlar var,ne yazık ki insanların içinde ki o merhamet yerini psikopatlara bıraktı..
Katılıyorum Aynen ne yazık ki Maalesef Hayatın gerçekleri bu işte.