• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Dj Cenk (WoRTeX)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konular
68
MFC Puanı
10
Selam Adım Cenk 27 Yasındayim (Ama kesinlikle Gostermiyorum ve kucuk gosteriyorsun Diyene yemek ısmarlamaktan cekinmem) NeyseAslen adanalıyım Adanaya sadece bi yazları İst da yasıyorum Asıl işim Model Ve Cast Ajans Yoneticiligi Yanı sıra hobi amaclı Clubber DJ Lik yaptım bir cok unlu dj ile calıstım DJ Berna ozturk Murat Uyar vs.Gerekse Radyo programı yaptım izmit Pramit FM eski sahibi Rahmetli Mesut abim cinayete kurban gittikten sonra ayrıldım. (Mesut Abi dedim cunku oz abim gibiydi ayni evde 3 yıl yasadık)
Yayınım Turkce pop slow rock uzerine R&B Hip hop rap Türkü Arabesk Calmıyorum.
Akılıma gelenler bunlar...

Konular
2,401
MFC Puanı
2,700
Başarılarınızın Devamını dılerım. Bu arada DjCeNk Ne zaman ne aralıklarda yayın alıyor ısenız soyleyınız Aksı takdırde sızı dınleyen kullanıcılara bılgı vermek zorunda kalıyorum. Belırtırsenız ıyı olur..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...