• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Doğru Söze Ne Hacet..

Zeynep1

MFC Üyesi
Konular
941
MFC Puanı
5,250
2013 deki notumu yineliyorum:

'TÜRK KÜRT KARDEŞTİR!' sloganı atanlar için:
Türk milleti deyince içinde yaşayan tüm unsurlarıyla bir kültür etrafında birleşmiş bir millet anlaşılır. O nedenle kültürel soykırım yaparak ne olduğumuzu unutturmaya çalışıyorlar. Her yerde kendimden örnek veriyorum: Annem Balkan göçmeni, Babam Çerkez, Kürtlerle evlenmişiz, Kırım'dan da Trablusgarp'tan da Araplardan da aile bireyleri var. Alevi de var Sünni de var. Nereye koyacaklar beni?! Herkes evlenmiş birbiriyle neye göre ayırıp sınıflandıracaklar bizi? Biz Türküz! Hangi kökenden gelirsek gelelim, kendimize Türk diyoruz. Hangi ‘etnik federe’ birimin halkı yapacaklar bizi?! Bu düşünce şekli faşizmin ta kendisidir. Bir millete kazılan en büyük tuzaktır. Hep denenmiştir. Tüm bu ihanet çetelerinin önünde duracak olan milletin önüne Türklüğü koyanlar olacaktır! O nedenle 'TÜRK-KÜRT kardeştir!' ya da 'TÜRK- ÇERKEZ kardeştir!' sloganları yanlıştır, bölücüdür! TÜM ALT UNSURLARIYLA BU MİLLETİN BİR ADI VARDIR..
Bu ad TÜRK'tür.. O nedenle Atamız 'NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!' demiştir!

Banu AVAR
19 mayıs 2013

Yusuf

MFC Üyesi
Konular
1,134
MFC Puanı
7,440
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.
Teşekkürler Zeynep..