• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konular
22
MFC Puanı
3,420
Coolumsu öyle bir yazmışsın ki o zaman biz Orkun'u öldürelim mi? ne yapalım yani?

İyi Polis vardır kötü Polis vardır, genel olarak polisler hakkında böyle yorum yapıp çocuğu bu kadar kötülemen doğru değil kaldı ki bu çocuk zaten önü açık diye kapatılmak isteniyor amaç hep bundan ibaret.

Benim en yakın arkadaşım Polis hatta onu Polis olmasına iten kişide benim. Fakat ben olaya senin gibi bakmadım asla da bakmam. Polislik güzel meslektedir fakat son zamanlarda Polis'lere verilen onca yetkiden dolayı çoğu polis arkadaşımız kötü polis olmaya yönelmiştir bizzat görüyorum ben. Hiç suçu günahı olmayan kadını bak adam demiyorum kadını sırf o X polisin sözünü dinlemedi diye linç eden polis gördüm şimdi sen bana bu polis'i savunamazsın bu gibi örnekler çoktur, sana kanıtlı videolu gösterebilirim de. Polislik ahlakı dışında hareket eden Polislere ben asla Polis gözüyle bakmam.

Genel anlam da yorum yapma, her ne kadar bu çocuk o polisi öldürürüm cümlelerini kullanmışsa da o polis emin ol o çocuğu daha fazla öldürmek istemiştir, yani videonun bana hissettirdiği o.

İstanbulda bu tür karşılıklı eylemler senin asla göremeyeceğin yerlerde sıkça yaşanıyor ve biz neler neler görüyoruz aklın hayalin durur.

Arkadaşlar ben polisliği savunan biri değilim.. :)
Ben sadece şu aşağıda attığım videoyu izlemenizi istiyorum.

Bu polis-eylemci tartışması değil.. :) Bir dinleyin izleyin savunulacak bir yanı varsa savununuz..
Öldürmek ne alaka? Ben öyle bir şey demedim. . :D

Aboneliklerimi sonlandırdım benim için bitti.. :)
Ve şunu da söyleyeyim eskiden aşırı çok severdim.. Fanı bile sayılırdım..

Konular
124
MFC Puanı
8,290

Sen meseleyi kask sanmışsın.. :D
Biz burada katil ruhlu birini eleştiriyoruz. İyi niyet ve komiklikler ile prim yapmış ama gerçek çirkin yüzünü gördüğümüz birini eleştiriyoruz.

Mesele kask değil, şu videoyu izlersen anlarsın.. Polisi öldürmek, polise en ağır küfürleri eden, el bombası atmaktan bahseden terör örgütü yanlısı biri söz konusu ve sen polis diyorsun..

O kask videosunda neyse cahil vs vs.. denebilir.. Ama bu rezaletine denmez..

http://dai.ly/x5submv

Yahu siz yine çirkin yüzünü gördüğünüz birini eleştirin. Ben de eleştirimi getirdim zaten. Hiçbir şey haklı olduğunu göstermez dedim. Daha ne diyeyim :sigara "Polisin yapmış olduğu eylem haklı değildir." dedim ek olarak. Haa haklı olduğunu iddia ediyorsan o başka konu :sigara

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
Neyse bu çocuğa bu kadar yorum yeter, zaten bu ve bunun gibi diğerlerinin ne yaptığıda da belli değil çok da saçma buluyorum.

Allah akıl fikir versin.

Konular
124
MFC Puanı
8,290
Ben 1000 km uzakta okudum. Çokta keyif aldım. :sigara

Konular
14
MFC Puanı
170
ben yaradılıs itibari ile değişik bi admaım :D istanbulda oturuyor ailem istanbulda univ okudum ama ayrı evdeydim su anda ayrıyım bilmem daha özgür daha guvenli oluyorsun .. ben en son ailemden harclık aldığımda yasım 15 falandır ozetle kendin olabilmek kendini tanımak yetiştirmek sorunlarla onları üzmeden kendi basına cozmek daha güzel hep buna inandım bi yanım eksikmiydi belki ama o zamanlar sorun larım baska baskaydı bunu dusunmedim

Onurcan

MFC Üyesi
Konular
387
MFC Puanı
290
Zor olması gerek yaşamadığım için birşey yazamayacağım

Konular
14
MFC Puanı
170
ne güzel yufka yurekli olabilmek bu kadar olmasada keske herkes bu kadar ince narin ne naif olabilse ama maalesef... insanlar okadar haksız saygısız ve ukalaki sonra ben kemik kırınca kaba oluyorum bak buda yanlıs :D

Henna

MFC Üyesi
Konular
21
MFC Puanı
90
naif insanlari severim, zarar gelmez kimseyi incitmezler..

Konular
22
MFC Puanı
3,420
Çağatay Akman ve Eyipo'nun Hırsız Olması

Bizim Türkler nedense emeği sevmez. Aksine hırsızlığı ve başkalarının emeğine göz koymayı severler. Tarihte cihat adı altında yapılan zalimliklere, işgal adı altında yapılan barbarlıklara girmeden sadece olayı sanat yönü ile alacağım. Bu şarkılarımıza da yansımış durumda.. Şimdi sıra ile şu iki şarkıyı dinleyelim. Melodinin çalıntı olduğunu kolayca anlayacaksınız.

Baştaki melodiyi çalıp biraz hızlandırarak üzerine şarkı yazmış olduğu açık.. :smile:
Bu şarkıların bu kadar tutma sebepleri de zaten sözleri değil melodileri yüzünden..

Şimdi ise daha belirgin bir hırsızlık var. Üstelik bu şahıs hırsız olduğu halde bunu da inkar ediyor. Güllü falan diye saçmalamış ama alakası bile yok. Ama bizim gözümüzden kaçmaz.. :smile:

Ben çalıntıların orijinallerinden daha güzel olduğunu da kabul ediyorum. Ama ne olursa olsun hırsızlık hırsızlıktır.. Hırsız da hırsızdır.. :wink:

Emeği ile bir yere gelemeyenlerin kolay yoldan köşeyi dönmek isteyenlerin yaşadığı hazırcı bir ülke burası.. İster üzülün ister sevinin bu duruma, ister kabul edin, ister reddedin öyle..

Türkiye üzgünüm ama bir hazırcılar, beleşçiler ülkesi.. :smile:

Konular
124
MFC Puanı
8,290
O ikinci paylaştığın şarkı da bizim Güllü ye aitmiş. İlk o yapmış :p

Konular
124
MFC Puanı
8,290

Güllü ile alakası yok konunun cidden.. Konuyu saptırmak için oralara çekiyor. Asıl çaldığı şarkı bu.. Melodiyi direkt kopyalamış. :smile:

Webtekno da izlemiştim yanlış hatırlamıyorsam orada bir müzikçi kıyaslamıştı notaları :sigara

Bizim müziğimiz 60 lı yıllardan 90 lı yıllara kadar muhteşemdi. Her alanda kaliteli, özgün yapımlar vardı.

Pop müziğin yükselişiyle ciklet tadında şarkılar çıktı ve piyasayı ele geçirdi. Birde ömrü müsade etmedi o muhteşem üretken insanların. Barış Manço, Cem Karaca gibi :sigara

Konular
22
MFC Puanı
3,420

Webtekno da izlemiştim yanlış hatırlamıyorsam orada bir müzikçi kıyaslamıştı notaları :sigara

Bizim müziğimiz 60 lı yıllardan 90 lı yıllara kadar muhteşemdi. Her alanda kaliteli, özgün yapımlar vardı.

Pop müziğin yükselişiyle ciklet tadında şarkılar çıktı ve piyasayı ele geçirdi. Birde ömrü müsade etmedi o muhteşem üretken insanların. Barış Manço, Cem Karaca gibi :sigara

O videoyu ben de izledim. Alakası bile yok Güllü ile emin olabilirsin.. :smile:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...