• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Düşün ki O Bunu Okuyacak?

Konular
593
MFC Puanı
840
Ecza dolabına çarparak alnını kanatıyorsun, dalgınlıkla.
Sonra elini aynı dolabın içine doğru uzatıyor ve belki yarabandı kalmıştır diye umut ediyorsun.

Alınyazını kanrevan edenden, medet umuyorsun yani bir bakıma…

Konular
593
MFC Puanı
840
Sefan olsun diye almadım seni yüreğime, bi işe yara diye sarıp sarmaladım seni yüreğimde. Hakkın yoktu hayatımı, kızılı kıyamet ile darma duman etmeye. Hangi musalla taşıymış korktuğun? Göster de, uzanıp öleyim üstünde. Deseler ölüm yar kadar tatlıdır, düşerim ölüm bile olsa peşine. Deseler ölümden öte köyde sen yaşarsın, kafa tutarım ölümün eşiğinde ölüme. Bilsem ki incinecek gittiğinde veda, ve ağlıyorsa vedalarda elveda, yinede dur demem vefasız gidişine... Vefasızlığına inat, gözlerine ahu-zarım var, sarıl yüreğinle yüreğime ninnilerle gece gündüz koynunda ölesim var...

Zeyna

Üyeliği durduruldu!
Konular
1,416
MFC Puanı
2,770
Terbiyesiz bişey yazmıştım sildim

Konular
20
MFC Puanı
10
Okuyanlar söylesin düşün düşün nereye kadar

Konular
2,660
MFC Puanı
930
Özlüyormuyum! Hemde çokkk.Dönmeni istiyormuyum! HAYIR..

Konular
4
MFC Puanı
0
kalbin 39,5 derece ateşler içinde bana hasta:)

Konular
145
MFC Puanı
80
Hep sen haklisin dimi...Empati kurda birde benim gozumden kendine bak...