• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Ehliyet Sınav Tarihleri 2018? Ehliyet Sınav Tarihleri Ne Zaman?

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,670
Ehliyet Sınav Tarihleri 2018? Ehliyet Sınav Tarihleri Ne Zaman?

Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü tarafından yılda 5 kez düzenlenen Ehliyet Sınavı Soruları 2018 ( Ehliyet Sınavı Soruları ve Cevapları) web sayfamızda. MEB tarafından açıklanan ( Ehliyet Soruları ) 21 Nisan Ehliyet Sınav Soruları bu sayfadan kolaylıkla bilgisayarınıza pdf formatında indirip çözebilirsiniz. İşte Ehliyet Sınav tarihleri, Ehliyet Sınav testi soruları ve Ehliyet Sınavı hakkında gerek duyulan tüm detaylar...

Ehliyet sınavı bı yıl yani 2018 yılında 5 kez Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü tarafından yapılacak.

Bakanlığın internet sitesinde açıklanan takvime göre, 'Motorlu Taşıt Sürücü Kursiyerleri Sınavları' 2018 yılında 10 Şubat, 21 Nisan, 4 Ağustos, 20 Ekim ve 22 Aralık tarihlerinde yapılacak ve sınavlar saat 14:00'te yapılacak.

2018-Ehliyet-S%C4%B1nav-Tarihler.jpg

Alıntıdır.