• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Eltilerin Savasi, konusu ne, oyuncuları kim ?

saphira

Emektar Üye
Konular
754
MFC Puanı
53,990
11542214.jpg

Yönetmen : Onur Bilgetay
Senaryo : Gupse Özay
Oyuncular : Gupse Özay, Merve Dizdar, Ferit Aktuğ, Uraz Kaygılaroğlu
Ülke : Türkiye
Tür : Komedi
Yılı : 2020
IMDB : 5,9

Konusu

Eltilerin Savaşı, iki elti olan Sultan ve Gizem arasında yaşanan tatlı çekişmelere, bitmek bilmeyen rekabete odaklanıyor. Sosyal medyaya olan düşkünlükleri ile bilinen Gizem ve Sultan'ın hayatına odaklanılan filmde, eltilerin evlilik anlayışları, aile kurarken yaşadıkları ilginç olaylar anlatılıyor.

Fragman

Brida

MFC Üyesi
Konular
12
MFC Puanı
8,810
Netflixte gördüm yeni düşmüş:a-(199):
Listeme aldim en yakin zamanda izleyecegim.
exatlon a bi göz attımda hiç benlik değilmiş yani.

saphira

Emektar Üye
Konular
754
MFC Puanı
53,990
@Brida, onu da paylaşacaktım.. vazgeçtim.. daha güsel yarışmalar var izlediğim onları paylaştım.. ben çok beğendim.. sizlerde belki beğenirsiniz..

Brida

MFC Üyesi
Konular
12
MFC Puanı
8,810
@Brida, onu da paylaşacaktım.. vazgeçtim.. daha güsel yarışmalar var izlediğim onları paylaştım.. ben çok beğendim.. sizlerde belki beğenirsiniz..

Bence konusunu açmalısın.
Bu aralar en çok nette aratılan yarışma bu olabilir.
Başlığı da iyi seçersen, aramalarda mega üst sıralarda gözükebilir.

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Çok eğlenceli bir film ben şahsen çok sevdim aldıkları puandan fazlasını hak ediyor bence..Özellikle şu sahne.efsane..