• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Emre sanki gençliğim

Konular
4,091
MFC Puanı
40
İsmail Kartal, sarı-lacivertli kaptanın hırsını ve kazanma azmini kendisine benzetti: O, takımımız için büyük şans

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, kaptan Emre Belözoğlu'nu takımda ayrı bir yere koyuyor. Saha içi hırsını ve kazanma azmini kendi gençliğine benzeten başarılı teknik adam, "O oynadığı zaman takıma güvenim daha da artıyor. Gerçekten çok özel bir yıldız. Böyle bir oyuncuyu kadromda bulundurduğum için çok şanslıyım" dedi.

CANINI DİŞİNE TAKIYOR
Kartal, kendisi de futbol oynarken kaybetmeye tahammülü olmadığını, canına dişine takarak mücadele ettiğini vurgulayarak, "Emre'ye bakınca kendi gençliğimi görüyorum. Aktif futbolcuyken ben de öyleydim. Hiçbir zaman maç seçmedim. Hep kazanmaya odaklı oynadım. Gençlerin ondan öğrenecek çok şeyi var" diye konuştu.