• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Emre'den Bilic'e hakaret görüntüleri yayınlandı

Konular
4,091
MFC Puanı
40
Beşiktaş'ın resmi kulüp kanalında başkan Fikret Orman'ın talimat verdim yayınlayacaklar dediği daha önce ortaya çıkmamış görüntüleri 19.03 Ana Haber Bülteni'nde yayınladı.

Spor Toto Süper Lig'in 25.haftasında oynanan Fenerbahçe-Beşiktaş derbisinde yaşananlar gündemdeki yerini hala koruyor. Beşiktaş başkanı Fikret Orman bugün yaptığı açıklama sonrası Emre Belözoğlu'nun Slaven Bilic'e yönelik soyunma odasında sarf ettiği görüntüleri BJK TV'den yayınlayacaklarını söylemişti. BJK TV 19.03 Ana Haber Bülteni'nde o görüntüleri yayınladı.

BJK TV'de yayınlanan derbi maçın devre arasında koridorlarda Fenerbahçeli futbolcu Emre Belözoğlu'nun, "Şerefsizler gibi yüzüme bakıp da gider tamam mı? Her maç geliyor bunu yapıyor. Her maç yedikleri aynı b.k tamam mı? Bir daha bana el hareketi mareketi yapmasın bana Anam avradım olsun İstanbul burası. Ben F..K Off deyince, bir şey deyince dedi oluyorsun" şeklinde konuştuğu görüntülere yansıdı.