• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,087
MFC Puanı
20,700
________________________________________________________________________________________________________________________________________________
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

NOT:

Bu açılan forum konusuna , "GNU/Linux Çalıştıran Makineler'deki (PC-Masaüstü/Dizüstü) Masaüstü Ortamlarının" ekran görüntülerine ara ara yer verilecektir.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
_________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Şimdi ilk ekran görüntüleri bendeniz, @Ayamutura'dan gelsin......

iBJIWG.png

T45eGo.png

cUQErF.png

Sizler'de (tabii GNU/Linux İşletim Sistemi kullanıyorsanız) kendi ekran görüntülerinizi aktarabilirsiniz.Böylece güzel ve dinamik bir forum konusu olur bu açılan başlık....

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,087
MFC Puanı
20,700
Şu an kullandığım sistemin son görüntüsü:

l4vAjD.png

WindowMaker + LxPanel +Conky Dosyası (değiştirilmiş)

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,087
MFC Puanı
20,700
Daha Önceki GNU/Linux Dağıtım Kurulum Masaüstü Görüntüleri

1.GNU Linux Mint 17.3.1 LXDE x86
rQQCtb.png

2.GNU Linux Debian 9.13 LXDE x86
tIb2Bw.png

3.GNU Linux Mint 19.3 MATE
zzQFNJ.png

Ve.......!

Benim KENDİ DAĞITIMIM [Dağıtmıyorum çünkü daha BETA SEVİYESİNDE] (üzerinde 1,5 yıldır çalıştığım) u dağıtım benim kendi özel ihtiyacımdan hasıl oldu....Sistemimi cebimde taşıyorum

GNU Linux Debian 9.13 WindowMaker USB Edition Sürüm 0.01 (ismi baya havalı değil mi?..)

odwKdT.png

4
.Ubuntu 16.04.7 LTS (Destek bitiş tarihi : Nisan 2021) Unity Desktop İ386
1eVUnS.png

SjoUnC.png

sJW3c1.png

s7ZXTG.png

Kendi FM Radyo MP3 Ses Kitaplıklarımdan Bir Kesit......

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,087
MFC Puanı
20,700
Daha Önceki Bir Dağıtım'dan..... (Çarpıcı görünüyor değil mi? )
@Ayamutura, tam bir İşletim Sistemi Tema Modifikasyon ustası'dır.Kurduğu sistemleri "tema yönünden öyle bir kurgular ki, kendisi bile şaşa kalır...."

b2cd0f4e01d.png

4bbea1ba3fb.png