• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

En Hızlı Portable Web Tarayıcı : SlimWeb Browser Sürüm Versiyon 14 (Firefox Tabanlı)

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,091
MFC Puanı
20,830
EKRAN GÖRÜNTÜSÜ:

NAkXR6byth.png

Yazılım hakkında kullanıcı görüşleri

1.Özellikler ve özelleştirilebilirlik açısından Windows için en iyi web tarayıcılarından biri inkar edilemez. Hızlı doldurma formu doldurucusu en sevdiğim özelliktir. Ayrıca Windows 7 işletim sistemimde denediğim tüm web tarayıcıları arasında en hızlı web tarayıcısı.

2.Güçlü özelliklerle kullanımı kolay. Otomatik giriş, açılır pencere engelleyici, harika bir internet tarayıcısından beklediğiniz her şey. Alıştıktan sonra, yemin ederim asla geri dönmeyeceksin.

3.SlimBrowser'ı hatırlayabildiğimden daha uzun süredir kullanıyorum. SlimBrowser hafif, sistem'e yük bindirmeyen ve kendi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilen hızlı, sorunsuz bir web tarayıcısıdır. Tüm ağ tarayıcıları arasında yüklenen en hızlı tarayıcıdır.

4.SlimBrowser'ı yıllarca kullandım. Hızlıdır, kullanımı kolaydır ve harika işlevlerle tam olarak doludur. Kilitlenme veya donma olmadan hızlı ve sorunsuz çalışan hızlı bir web tarayıcısı istiyorsanız, kesinlikle bu portablesel tarayıcıyı seveceksiniz.

5.SlimBrowser, kendi kişisel zevkinize göre yapılandırmak ve özelleştirmek için son derece esnektir. İndirme yöneticisi, şimdiye kadar gördüğüm en hızlısı. En iyi bölüm, çekicilik ve sihir gibi çalışan QuickFill form doldurucusudur.

6.Şimdiye kadar kullandığım portable web tarayıcılar içinde PaleMoon'dan sonra 2.en hızlı web tarayıcısıdır.Türkçe dil desteği tamdır.(Ayamutura)

İNDİRME (Resmi Web Sayfası):

Kod:
https://www.slimbrowser.net/