• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

EN MERAK EDİLEN ÜYE?

DeStina

MFC Üyesi
Konular
11,091
MFC Puanı
27,850
kimseyi merak etmiyorum.. etsemde ne olcak zaten .fazla merak iyi değil miş:))

Konular
47
MFC Puanı
120
Himmms. Merak etmekten ziyade.. Merak edilmek ister insanoglu ;) ve bu tip yerlerde böylesi İtiraflar gelmez diye düşünüyorum. Genelde bi kasıntı havası.. ;)

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
s3rdar

gerçekten bir gün oturup yüz yüze muhabbet etmek istediğim biri. bazen fazla sinir bozucu baş belası falan ama o en çok biriyle konuşmak istediğim zamanlarda yanımda olduğu gerçeğini asla unutmuycam da bi gerçek yani :honk: ilk sesli konuştuğumuzda konuşmalarından fazla bişey anlamamıştım ama daha sonra hep sanki birazdan dışarda buluşacağım bi arkadaş samimiyetini vermiştir bana. emir benim o kadder üleynnnn !

Cann

Üyeliği durduruldu!
Konular
2
MFC Puanı
8,510
Yok
Taşınıp duran sözler görürsünüz binbir türlü trip. Bir de müzik dinletirler. Bir de kahkalar atılır falan filan.

Cann

Üyeliği durduruldu!
Konular
2
MFC Puanı
8,510
geyikçiler en rahatı ??