• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Sevdiğiniz kişinin geçmişine mi , geleceğine mi bakarsınız?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

saphira

Emektar Üye
Konular
754
MFC Puanı
53,990
herhangi bir marka yok.. özellikleri önemli :giggle:

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Çay koyarim da dökerim de bilemedim.)))

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,087
MFC Puanı
20,700
MSİ 'yi ve HP'yi tek geçerim diğerleri toplama bilgisayar markaları

Konular
24
MFC Puanı
7,690
Teknoloji öyle hızlı ilerliyor ki şu marka iyi demek yanlış olur. Bazen küçük sistemlerde marka odaklı hatalarım oluyor benim ama kullandıkça görüyorum ki markanın bir isimden başka bir fonksiyonu yok. Ayrıca teknik destek kısmında da bilinmeyen bir çok isim bilinenlerden kat kat iyi .

Bu yukarıda geçenlerden hepsini kullandım marka değil ama işletim sistemi odaklı olsaydı bu MacOs ve Linuxtan yana olurdu.

RuHuMDaKiöKüZ

MFC Üyesi
Konular
26
MFC Puanı
9,550
hımmsssss....
şimdi koymaaak bir yerdeki bir "şey"i başka bir yere almak. bu durumda çayın yeri değiştiği için (demlikten bardağa) çay koyulabilen bir şeydir.

dökmeeeeek bir "şey"in olduğu konumdan aşağı doğru hareket etmesi ( aksi halde dökülemez, fizik kuralı :D ) bu durumda yukarıdan aşağı bırakıldığı için çay dökülür de. Ancak yaygın kullanım "koymak" olduğu için genelde o kulağa daha mantıklı geliyor fakat bazı illerde sıvı şeyler için daha yaygın olarak Dökmek kelimesinin kullanıldığı da bir gerçek. Örn Elazığ şivelerinde v.b.

Cann

Üyeliği durduruldu!
Konular
2
MFC Puanı
8,510
Evet Başak acele etsem Aslan olacakmışım ?? bir iki gün sabretmişim :D

RuHuMDaKiöKüZ

MFC Üyesi
Konular
26
MFC Puanı
9,550
doğa ya, doğa.
yemişim teknolojisini...
ilkel olmak istiyorum ben, sıfır...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...