• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

En Sevdiğiniz Müzik Türü Nedir

Almora

MFC Üyesi
Konular
1,832
MFC Puanı
4,340
En Sevdiğiniz Müzik Türü Nedir

DeStina

MFC Üyesi
Konular
11,091
MFC Puanı
27,850
Aslında müzik sevenlere böyle ayrım yapmak zor gelir .çünkü hepsinin insanlara verdiği lezzet başkadır. Aslında ben hertür müziği severek dinlerim o müziğe uyarımm..Fakat hani bir alışmışızya sabahları güne hazırlanmak için ,neseli kıpır kıpır başlamak ,Güne şöyleeeeeeeeeee bir merhaba demek için Alışılmısın dışındaaaaaaaa İllede pop müzik diyorum kendimce : ))))

Konular
36
MFC Puanı
220
Bende bir ayrım yapamadım fakat yakın olduklarım ise ; Alternatif,celtic,country,blues,soul,soft metal,metal, senfonik , enstrümental vs vs ..

Konular
1,897
MFC Puanı
15,160
Rock ve metal müziğe oyumu kullandım ama özgün ve etnik müzikde seviyor ve dinliyorum.

LaiLa

MFC Üyesi
Konular
1,822
MFC Puanı
6,400
Her şeyden bir parça vardır..

Konular
1,453
MFC Puanı
810
rock metal oyumu kullandım ama tabiki özgün müzik ve türküde dinliyorum tabiki operada dinliyorum.

LeGoLaS

Onursal Üye
Konular
4,885
MFC Puanı
15,790
Kulaga hos gelen her muzigi dinlerim vallahi

Konular
1,453
MFC Puanı
810
Mezarkabul öbür seçeneklere bakmadan direk refleks olarak rock metale tıklıyorum zaten :)) bu arada Nightwish Senfonik power metal grupların en önde ama en önde gelenidir benim için. heleki Phantom Of The Opera parçalarını tarihde benim kadar dinleyen bir manyak olmamıştır. e tabiki tek parçası degil bir çok parçaları öyle ama Phantom Of The Opera yeri bende öyle bir başkaki o parçayı her seferinde dinlerkenki halimi görmeni isterdim :)

Konular
301
MFC Puanı
840
Herkesin dedği gibi kulağa hoş gelen herşeyi dinlerim ama rock&metal in yeri ayrıdır her zaman.

Enes

MFC Üyesi
Konular
885
MFC Puanı
8,610
Pop diyorum ve gidiyorum :d

The Punisher

MFC Üyesi
Konular
785
MFC Puanı
230
PoP = Gündemdeki ve Eski beğendiğim parçalar
Rap - Hiphop - R&B = Sagopa Kajmer (Yunus Özyavuz) tek geçerim şarkıları mükemmel normalde rap sevmem rapı bana sago sevdirdi maneviyatı yüksek anlamlı parçalarıyla..:)

Almora

MFC Üyesi
Konular
1,832
MFC Puanı
4,340
@Mezarkabul öbür seçeneklere bakmadan direk refleks olarak rock metale tıklıyorum zaten :)) bu arada Nightwish Senfonik power metal grupların en önde ama en önde gelenidir benim için. heleki Phantom Of The Opera parçalarını tarihde benim kadar dinleyen bir manyak olmamıştır. e tabiki tek parçası degil bir çok parçaları öyle ama Phantom Of The Opera yeri bende öyle bir başkaki o parçayı her seferinde dinlerkenki halimi görmeni isterdim :)
Evet, muhteşem bir yorum. İşin içinde bir de Tarja Turunen gibi muhteşem bir sopranonun sesi girince tadından yenmiyor.

Konular
1,453
MFC Puanı
810
Mezarkabul zaten tarja ayrı bir dünya. gruptan sonraki müzik hayatında solo albümlerini tavsiye ederim dinle mutlaka