Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

En Şık Bootıe'ler Greyder ile Kış Boyu Ayaklarda

diShy

~ یơυℓℓεss ..
Emektar Yönetici
  • Üyelik Tarihi
    27 Kas 2009
  • Mesajlar
    24,083
  • MFC Puanı
    339
  • MFC Seviyesi

Seçiminiz hangisi olursa olsun Greyder bu kış hep yanınızda.

Şehirli kadının gündüz ve şıklığını Greyder tamamlıyor…

Şehirli Greyder kadını, spor ve rahat Bootie'leriyle özgür ruhunu yansıtırken, feminen şıklığından da ödün vermiyor. Sıra dışı ve zarif detayların öne çıktığı koleksiyonda genç ve dinamik tarzını kendi yaratıyor.

Kimi romantik, kimi kozmopolit, kimi cesur, kimi içe kapanık, kimi gece bile uykusuz, kimi gündüz bile masalsı, kimi bir çocuk kadar korumasız, kimi tam anlamı ile asırlık… Kimi asla vazgeçilmez, kimi ise hep özlem duyulan.

Şehrin kalbi, City Style serisinde bir araya geliyor. İşlevsel ve teknolojik tasarım zıtlıklarıyla yan yana kullanılıyor. Özellikle daha yumuşak derilerle çalışılmış teknolojik tarz ve çok fazla vurgulanan rahat görünüm kış sezonu için ideal bir uyum sağlıyor.

Siyah ve kahvenin yoğunluğunu yanı sıra honey gold ve cobalt mavi tonları ise seçenekler arasında sunuluyor. City Style ruhunu sizin şehrinizden alıyor, siz nereye giderseniz gidin şehrinizin ruhu bu seri ile size eşlik ediyor.

2013 Kış Sezonu'nda Greyder ürünleri ile daha sağlam ve daha şık adımlar sizleri bekliyor


 
Üst Alt