Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Enkaz altından çıkartılan Ümran'ın yeni görüntüleri ortaya çıktı

ultrAs

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
Konum
İstanbul
  • Üyelik Tarihi
    1 Haz 2017
  • Mesajlar
    139
  • MFC Puanı
    0
  • MFC Seviyesi

Halep'teki hava saldırısının ardından enkaz altından çıkartılan beş yaşındaki Ümran'ın görüntüleri dünyada büyük yankı uyandırmıştı. Ümran'ın yeni görüntüleri ortaya çıktı

Halep'teki hava saldırısı sonrası enkaz altından çıkartılan beş yaşındaki Ümran'ın görüntüleri dünyada büyük yankı uyandırmış, sosyal medyada en çok paylaşılanlar arasına girmişti. Ambulans içinde ağlamadan oturan Ümran'ın yüzünde kan, üzerinde toz vardı. Küçük Ümran bu görüntüsü ile Suriye'deki yıkımın simgesi olmuştu.
ÜMRAN’IN SON GÖRÜNTÜLERİ HERKESİ SEVİNDİRDİ

Suriye krizinin simgesi haline gelen Ümran’ın son halini Suriye televizyonu görüntülendi. Ailesiyle bir arada olan Ümran’ın sağlık durumunun iyi olduğu görüldü.ÜMRAN BEBEĞİN ÖLDÜĞÜ İDDİA EDİLMİŞTİ

18 Ağustos 2016'daki hava saldırısının ardından ambulanstaki görüntüsüyle yürek sızlatan Ümran bebeğin, 17 Ekim 2016'taki bir saldırıda da ağır yaralandığı hatta hayatını kaybettiği iddia edilmişti. Ümran bebeğin ortaya çıkan son görüntüleri herkesi mutlu etti.
 
Üst Alt