• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Erdoğan, "ODTÜ'de namaz kılan gençlerin üstüne saldırıldı, YÖK gereğini yapmalı" dedi

Konular
772
MFC Puanı
530
Açıktan hedef göstermekten asla çekinmeyen bir cumhurbaşkanı.. Şimdi gelelim olayın aslına.

ODTÜ sadece Türkiye'nin değil Dünyaca da kanıtlanmış olan en iyi üniversitelerinden biiri. Öğretim görevlileriden , öğrencilere kadar büyük bir başarının ortak noktası.
Efendim bir kaç gundür özellikle belirli bir medya havuzu tarafından hedef gösterilen ve kaos yaratılmaya çalışılan bu güzide okulda amaç "Namaz kılan Öğrencilere" sözde karşı çıkmakla itham edilmektedir. Şimdi be sivri zekalı insanlar orası bir eğitim yuvası ve kaldı ki bu eğitim yuvasında 15 mescit , 2'de cami bulunmaktadır. Diğer hangi okullarda bu imkanlar var araştıralım lütfen cevabını alacaksınız. Bu insanlar bunlara karşı olsaydı , sol grupla meşhur olan ve zekaları tartışılmayacak bu arkadaşlar madem özgürlükçü , eşitlikçi değil çoktan yok etmezler miydi? Noldu şimdi "Namaz" propagandası yapıyorsunuz!! He doğru siz değilmiydiniz DİN ÜZERİNDEN İSTİMAR YAPAN!! alışıksınız:)

ODTÜ öğrencileri "Namaz" kılanlara karşı değil asla da olmadılar. Hatta bir ara baş örtüsü üzerinden yürüttüğünüz siyasetin en büyük destekçisi olduğunu da unutmayın!!
ODTÜ öğrencileri üniversite içinde yapılanmaya çalışan "SÖZDE İSLAMCILARI" egale etmeye çalıştı. amaçları radikal islam adı altındaki yapılanmayı önlemek. Çünkü kime neye destek verdikleri açık ve orta da...

Ve son olarak şunu söylüyemek istiyorum; "Namaz"ı , dinin hiç bir temelini iğrenç siyasetinize alet etmeyin!! Allah görüyor! kul'a inandırmaya çalıştığınızı ALLAH'A İNANDIRABİLECEK MİSİNİZ!