• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Erkek evlenmek istemiyorsa...

DarkWoman

MFC Üyesi
Konular
5,318
MFC Puanı
66,370

Evlenmeyi istemeyen erkeğe dair bilmeniz gereken şeyler var!​

Erkeklerin evlenmek istememe nedenlerini biliyor musunuz? Peki evlenmek istemediğini nasıl anlayabileceğinizi? İşte evlenmek istemeyen erkeğe dair bilmeniz gerekenler...​

Erkek evlenmek istemiyorsa...

Ne şartların uygun olmaması, ne de “Henüz hazır değilim” demesi bir mazeret olabilir. Kendinizi kandırmayın. Hayatını sizinle paylaşmak istemeyen erkekten size yar olmaz!

Sizinle flört ederken evlenmek istemediğini, evliliğe inanmadığını ya da evlilik konusunda sorunları olduğunu söyleyen her erkek bir gün evlenecektir. Ama sizinle evlenmeyecektir. Çünkü söylemeye çalıştığı evlenmek istemediği değildir, sizinle evlenmek istemediğidir!

Sex and the City’nin yazarı Liz Tuccilo ile danışmanı Greg Behrendt’in yazdığı ‘Ondan Sana Yar Olmaz’ isimli kitap, kadınlara “Boşa zaman harcamayın” diyor ve evlenmek istemeyen erkeklerle birlikte olan kadınların uydurduğu mazeretleri sıralıyor.

Eğer erkek evlenmek istemiyorsa...

İşte kadının uydurduğu mazeretler:

1. Şartlar uygun değil.

(Ülkenin en zenginlerinden birinin torunu filan olmadığınız sürece, evlenmek için maddi açıdan uygun zamanı asla bulamazsınız. Ama insanlar bir şekilde evleniyor işte. Eğer sevgiliniz, sizinle evlenmemek için mazeret olarak parayı öne sürüyorsa, onun banka hesaplarında değil, ilişkinizde sorun var demektir.

2- Onu çok kullanmışlar​

Zengin bir adamla birliktesiniz ve size daha önceki kadınların nasıl da hemen evlenmekten söz ettiklerini anlatıyor. Evlilik isteyen kadınlardan nasıl da hemen uzaklaştığını söylüyor. Siz de evlilik konusunu hiç açmıyorsunuz çünkü onu kaybetmekten korkuyorsunuz. Adam hem zengin hem güçlü! Kimse bu kadar şanslı olmamalı. Karar sizin: Evlilik mi para mı?

3- Evlilik ona göre değil​

Evlilik, bize empoze edilmiş bir kurumdur ve bu yüzden çok eleştiri alır. Eğer siz evlenmek istediğiniz halde, birlikte olduğunuz kişi buna karşıysa, ondan size yar olup olmayacağını anlamak için başka sorunların olup olmadığına bakın.

4- Henüz hazır değil​

Kadınlar, erkeklerin hazır olmasını beklemeyi severler. Beş yıl, on yıl... Bunu duymak zor gelecek ama henüz evliliğe hazır olmadığını söyleyen erkek, sizin doğru kişi olduğunuzdan emin değil! Onunla kalıp şanslı eş adayı olmaya devam edebilirsiniz ya da kendisinin başına gelen en güzel şey olduğunuza karar vermek için beş-on yıl beklemeye gerek duymayan birini bulabilirsiniz.

5- Daha iyi bir rol modele ihtiyacı var​

Annesiyle babasının sorunlu evliliği yüzünden evlenmek istemediğini söyleyen bir erkeğe söylenebilecek en son şey şudur: Ben senin annen değilim! Zaten hiçbir erkek hayatının geri kalanını birlikte geçirmek istediği kadını bulduğunda, evlenme teklif etmekten çekinmez.

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,091
MFC Puanı
20,830
Bu soru ve cevabı çok tehlikelidir.Benim aklıma tek bir şey geliyor ama söylemem......!

DarkWoman

MFC Üyesi
Konular
5,318
MFC Puanı
66,370
elbette benim de kendime göre düsüncelerim var *
Ama yinede kötü bir yere cekmedim @Ayamutura ..

Ben Ayipda etmem hem ..