• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Erkeklere atılmaması gereken mesajlar

Loony

MFC Üyesi
Konular
305
MFC Puanı
180
Sevgilinizle mesajlaşmak en büyük zevkiniz olabilir ancak bu zevki kâbusa çevirmemek için dikkat etmeniz gerekir. İşte erkeklere atılmaması gereken mesajlar…

*Devamlı özledim demeyin
Yanından ayrıldıktan 3 dakika sonra, sabah uyanır uyanmaz yani günün her anında olur olmadık özledim mesajları sevimli olmaktan çok eziyete dönüşebilir.

*Yaşınızı küçültüp konuşmayın
Bunu sadece mesajlarda değil tabii ki normal konuşmalarınızda da yapmayın. Erkekler için en itici şeylerden biri bilinen adıyla bebek gibi konuşan bir sevgilidir.

*Sıkboğaz etmeyin
Attığınız bir mesaja cevap gelmediyse ikincisini atıp sıkboğaz etmeyin. Bekleyin konuşma onun verdiği cevaptan sonra devam etsin.

*Emojiyi abartmayın
Emojiler özellikle mesajlarda kullandığımız en büyük aksesuarlarımız oldu. Ancak sevgilinize gönderdiğiniz emojileri abartmayın.

*Depresif mesajlar
Herkesin moralinin bozuk olduğu zamanlar vardır. Tabi ki böyle anlarda sevgilinizle dertleşmek isteyeceksiniz. Sadece güzel anları paylaşmak için sevgili olmadınız. Ancak bu ince çizgiyi kaçırıp sürekli depresif halde mesajlar atmayın. Sorununu neyse çözmeye uğraşın onunla yaşamaya alışmayın.

*Tripler!
En bilinen hali “Hmm, ok… Sen bilirsin… Yok bişeeey” olan bu trip cümleleri erkekleri uzaklaştırıyor. Bir sorun varsa sessiz kalmakta veya açık sözlü olmakta fayda var.

Alıntı :D

Konular
14
MFC Puanı
170
Bunu sadece mesajlarda değil tabii ki normal konuşmalarınızda da yapmayın. Erkekler için en itici şeylerden biri bilinen adıyla bebek gibi konuşan bir sevgilidir.

gıcık oluyorum :D

Loony

MFC Üyesi
Konular
305
MFC Puanı
180

gıcık oluyorum :D

bencede çok itici o ne öyle ağzını dağıta dağıta :D
Bir çarpcan ağzına :f26::sigara

Leo

Konular
4
MFC Puanı
0
İlk önce tebrik ediyorum ki alıntı demişsin forumda moderatörler bile alıntı yapıp belirtmiyor :D