Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Erkekleri Uzaklaştıran Davranışlar!

Satürn

Emektar Yönetici
  • Üyelik Tarihi
    9 Şub 2015
  • Mesajlar
    41,189
  • MFC Puanı
    12,244
  • MFC Seviyesi

Erkekler yanlarındayken eğlenebildikleri neşeli samimikendilerini iyi hissedebildikleri kendisine huzur veren kadınları tercih ediyor. Biz de onların sevmediği davranışların ne olduğunu sizler için araştırdık!

Asiliğe Son!
Her şey ters bile gitse sizin yüzünüzün gülmesini ister erkekler. Hayata karşı güveniniz varsa eğer o da size karşı güven duyacaktır. Ters giden olayların acısını ondan çıkarırısanız bu oldukça yanlış sonuçlar doğurabilir. Hem zaten konuşupanlaşmak varken niye böyle yapasınız ki?

Hayatını Beğenmeyen Kadın
Hayatını sevmeyen beğenmeyen kadınlara biz kadınlar bile tahammül edemiyoruz. Onlardan bize aşık olmalarını biz bu durumdayken nasıl bekleyebiliriz? Sürekli somurtmanız onun enerjisini düşürecektir. Sırf bu yüzden bile sizden kaçacağına emin olabilirsiniz!

O Koltuktan Kalkın!
O koltuğa yapışmak demek bekarlığa da yapışmak demek. Hadi artık kalkın o koltuktan. Evet erkeklerde kanepede keyif yapmayı severler ama plan yapıp o plana erkeği de dahil eden kadına bayılırlar.

Yalanı Kim Sever Ki?
Yalan listesine kilonuz kredi kartı borcunuz da dahil. Erkekler söylediğiniz her şeye inanabilmek isterler. Yalan söylediğinizi anlamaları da oldukça zordur. Yani sizin dürüstlüğünüze ihtiyaçları vardır.

O Sizin Kankanız Değil!
Sakın onunla erkek arkadaşlarıyla muhabbet ettiği gibi konuşmayın. O sizin sevgiliniz. Ağzınızdan çıkan kötü bir sözcük tüm büyüyü mahvedebilir.

Sabırsız Olmayın
Hayatta bazı şeylerin gerçekleşmesi için belirli bir sürecin olması gerektiğini sakın unutmayın. Bu söylediğimize evlenme teklifi de dahil!

Erkek Kankamdan Vazgeçemem Mi Diyorsunuz?
Onlar sizin erkek kankanızı yedekte bekleyen sevgili adayı olarak görecektir. Bu yüzden bu durumdan hiç hoşlanmayacaksürekli arayan kankanızı kabul etmesi için oldukça anlayışlı bir erkek arkadaşa sahip olmalısınz.

Dağınık ve Bakımsız Olmayın
Evet o gün canınız yernizden bile kalmak istemiyor olabilir. Ama bunu yine de ona çaktırmamalısınız. Saçınız temiz ve yüzünüz canlı görünmeli. Bir rimel hafif bir allık ve biraz toparlanarak günü kurtarmaya çalışın. Bu sizin evlenilebilir biri olduğunuzu gösterecektir.
 
Üst Alt