• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Erkeklerin Hayalindeki Kadin Modeli

AnqeL

MFC Üyesi
Konular
80
MFC Puanı
40
Dudaklar Önemli Bir Detay

Kadınların dudak yapısı ve kullandığı ruj erkeklerin ilgisini çok fazla çeker. Bir şey anlatırken kullandığınız dudak mimikleri ve hareketleri erkekleri bir anda alıp bambaşka yerlere götürebilmekte.

Elbetteki sırf mimikler değil, dudağınızda kullandığınız renkte çok önemli.

Erkekler genellikle parlak rujları daha çekici bulurlar. Konuştuğu sırada dudağını ıssıran bir kadından etkilenmemek çok zor, ancak bunu yaptığınızda bizi etkilemek istediğinizi de biliyoruz.

Saçlarınıza Dikkat Ediyoruz

Kadın denince akla gelen ilk maddelerden biri güzel saçlardır. Kısa saçtan hoşlanan erkekler yok değil ancak ilk tercihimiz elbette uzun saçlar. En azından omuzlarınıza değmeli. Bakımsız, dip boyası gelmiş, rastgele toplanmış bir saça sahipseniz ilgimizi çekmeniz gerçekten zor. Hee yağlı saçlara tahammülümüz sıfır.

Giydiğin Sana Yakışıyor Mu?

"Bana herşey yakışır" diye düşünüyorsan yanılıyorsun. Yerine göre giyinmiyorsan, vücudundaki kusurları örtmekmekte ısrarcıysan, aşırı frapan giyiniyorsan erkeklerin ilgisini değil antipatisini kazanıyorsundur. Kendine ait bir tarzı olan kadın erkeklere çok daha etkileciyi geliyor. Ayrıca uyumlu bir ayakkabı giymediğin sürece kıyafetininde önemini kaybettiği kesin.

Fiziğinize Dikkat Et

Evet, önemli bir sorun da fizik. Eğer güzel görünmek istiyorsanız ve karşı tarafın sizi beğenmesini istiyorsanız fiziğinizi korumalı ve daima ideal ölçüler içerisinde var olmaya çalışmalısınız. Çünkü biz erkekler bir kadın tercihi yapacaksak kesinlikle düzgün bir fiziğe sahip olmasını isteriz. Sonuçta yanınızda gezecek ve sizi temsil edecek herkese göstereceğiniz biri olacak hayatınızda demektir. Bu yüzden eğer fazlanız varsa bizce hemen vakit kaybetmeden spora başlamanız en doğru seçim olacaktır.

iFt

MFC Üyesi
Konular
22
MFC Puanı
4,490
Hayalimdeki kadını tarif ettiğini düşünmediğim için okumadım.
En önemlisi çok iyi bir anne olması.

AnqeL

MFC Üyesi
Konular
80
MFC Puanı
40
:)) bunu ben degil google amca böyle yazmis..ki hayaller kisiden kisiye göre derecelidir.
Elbette derin bir konu..

Konular
1,897
MFC Puanı
15,160
Erkekler her zaman en güzeli ister ama en akıllıyı istemez

Yusuf

MFC Üyesi
Konular
1,134
MFC Puanı
7,440
Her erkeğin mutlak hayalinde bir kadın vardır ..Düşünen sorgulayan kibar saygılı olmasını isterim..:s52:

Konular
1,897
MFC Puanı
15,160
Herkes sen değil Yusuf inş gönlüne göre bulursun

Konular
18
MFC Puanı
30
Erkeğe göre değişir aptal bir erkek aptal bir kadın ister.
Kompleksli erkek kendisinden daha fazla para kazanan bir kadından haz etmez.
Saplantılı erkek kadını ezer.
Böyle sürer gider bu.

Patron

MFC Üyesi
Konular
44
MFC Puanı
10
Alakası bile yok.

Edebine dikkat eden,keyifli vakit geçirebildiğim , günlük değil ömürlük benimle olucak birini hayal ediyorum :)

Henna

MFC Üyesi
Konular
21
MFC Puanı
90
benim klişe bi standartım yok bekarım evlilik yada sevgili dusunmuyorum o an hoşsa uygundur ...
ama benim tabirimde kadının tarifi ağzından çıkanı bilsin yeter akıllı zeki olsun .. fizik eh çok dert değl
Birgun fikrin degisir evlenmei istersen lutfen beni cagir olurmu:s79: