Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Erkeklerin Sürekli Dert Ettiği Şeyler ?

Rapunzel

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
 • Üyelik Tarihi
  11 Mar 2015
 • Mesajlar
  5,450
 • MFC Puanı
  1,785
 • MFC Seviyesi

Erkeklerin Sürekli Dert Ettiği Şeyler ?


SAÇLARINIZ DÖKÜLÜYOR!

Aman ne büyük kayıp! Henüz 20 yaşındayım ve üniversiteye girdiğim ilk sene saçlarımın %40'lık kısmını yitirdim. Daha sonrasında kullanmadığım hiçbir şey kalmamasına rağmen neden beni terk etmek istediklerini anlamakta zorlanıyordum. Artık çok rahatım. Ayrıca evrim kılsız bedenlere doğru yöneliyorsa demek ki gelecekte herkesin kafası zaten ayna gibi olacak. Bırakın bedeniniz bugünden hazırlansın. Geleceğin aynası sizsiniz.

PENİSİNİZİN BOYU...

Memnun olmayabilirsiniz. Kim memnun ki zaten? Söz konusu olan penis olunca muhakkak eksik bir şeyler vardır. Özellikle de bunu en büyük problemi yapan Türk erkekleri için. Çok 'minik' olmadığı sürece önemli olan sizin ona nasıl davrandığınız ve gösterdiğiniz insanların ona ne gözle baktığıdır. Ufaklığa saygı duyulmasını sağlamak sizin elinizde, onun heybetinde değil.

İŞİNİZ HAVALI DEĞİL

Herkesin ofisinde PlayStation 3 olmasını beklemeyin. İş iştir. Siz çalışmayı ne olarak algılıyorsunuz? Yaşamak için çalışırsınız. PS3, çalışmak için yaşayanların ofisinde vardır. Bu sözümü de unutmayın.

İÇKİDEN ANLAMIYORSUNUZ

Hiç görmediğiniz yerlerden gelen üzümlerin, bilmem kaç sene beklediği fıçılarının ne cins ağaçtan yapıldığını bilip bilmemeniz, degüs-tatör bir sevgiliniz olmadığı sürece ne kadar önemli ki? Şeker kamışından yapılan içkileri bir çırpıda sayıp onlardan iki kadeh içince devrilecekseniz; bilmemeniz daha iyi.

İŞE ÇOK ERKEN GİDİYORSUNUZ

Reklam ajansında çalışan bir arkadaşınız 11.00'de işe gidiyor diye onu çok kıskanıyorsunuz. Çünkü siz sabah 07.00'de yola çıkmış olmak zorundasınız. Hayat ne acımasız... "Erken kalkan yol alır," lafını hiç duydunuz mu? Yoksa sizin aklınızda sürekli sabahları kargalarla beraber ortak bir şeyler yaptığınız hissi mi var?

ŞÖHRET

İlkokuldaki sıra arkadaşınız Avni, ismini Berke olarak değiştirmiş olabilir. Hatta Bodrum'da denize girerken yanlışlıkla (!) slip mayosunun ipi çözülmüş ve bu yüzünden görünen yerleri sayesinde birden işe yaramaz pop albümü 100.000 satmış olabilir. Herkes ünlü olmak ister, öyle ya da böyle. Siz de hayıflanmak yerine Andy Warhol'un sizin için öngördüğü 15 dakikanızın gelmesini bekleyin. Ya da hemen bir solo ***** çekip Xtube'a yerleştirin ve yorumların akmasını bekleyin. İstediğiniz şöhret değil miydi?

ZENGİN DEĞİLSİNİZ

Dünya nüfusunun %10'luk bir kısmının zengin olduğunu düşünecek olursanız, durumunuza hayıflanmanız yersiz. Varsın Masserati'niz de olmasın. Abramoviç gibi görgüsüz bir Rus olup her sene 15.000 Euro gibi bir parayı domuzların burunlarıyla eşeleyip topraktan çıkardıkları Trüf mantarına yatıracağınıza; marketten kültür mantarı yemeye devam edersiniz.

ESPRİ YAPAMIYORSUNUZ

Sessiz ve yerinde bir gülümseme, bazen yapacağınız en okkalı espriden daha çok şey ifade eder. Siz yerine göre nasıl jest ve mimikler yapacağınızı bildikten sonra, espriyi Cem Yılmaz yapsa da olur. Zaten espriden anlayan bir toplum olduğumuz da söylenemez. Öyle olsaydı kendisinin o kadar otomobili olmazdı, değil mi?

KİMSEYİ MEMNUN EDEMİYORSUNUZ

Herkesi memnun etmeniz gerektiğini nereden aklınıza soktunuz ki? Kimseyi tam anlamıyla memnun etmek mümkün değildir, ama tatmin etmek mümkündür. Biraz bunun üzerinde çalışın.

TEKNOLOJİYE AYAK UYDURAMIYORSUNUZ

Ahh, kuzum neden bu kadar çaba? Siz sadece bir işlemcinin içindeki karmaşık yazılımların içinde sıkışmış bir şeysiniz... Bundan haberiniz yok muydu? Gelecekte bir gün bunu da idrak edeceksiniz. Alex Proyas'm Dark City filmini izledikten sonra iPod'unuzun neden 15.000 şarkıdan fazlasını almadığının hiçbir önemi kalmayacak. Gerçekten.

EŞİNİZ ANGELINA JOLIE'YE HİÇ BENZEMİYOR

Siz de Brad Pitt'e benzemiyorsunuz! Bu halinizle Angelina Jolie gibi bir kadınla beraber olduğunuzda herkesin "Abi, hatunun yanındaki salağa bak," demesi hoşunuza gider miydi?

KOVULDUNUZ!

Hemen üzülmeyin. Alacağınız tazminatı düşünün bir kere. Üzülme kısmını, tazminatınızla yapacağınız tatilde halledersiniz. En son ne zaman öğleden sonra bir şeyler yaptığınızı ya da sabah TV'de neler olduğuna amaçsızca baktığınızı hatırlıyorsunuz. İşte gün bu gündür! Bir şeyler düşünmeye başlamak için artık bol bol zamanınız var. Ya da düşünmemeye...

ÇOCUKLARINIZIN ÜZERİNE DÜŞEMİYORSUNUZ

Kızınızı yaramaz oğlanlardan, oğlunuzu da yaramazlık yapabileceği uygun ortam ve arkadaşlardan uzak tutun yeter. Kimseye zarar vermedikleri ve zarar görmedikleri sürece, bırakın kendilerini yetiştirsinler.

SAHİP OLAMADIKLARINIZA ÜZÜLÜYORSUNUZ

Aç kalmadığınız ve insanlar size olan saygılarını yitirmedikleri sürece o çok istediğiniz motosikletin size ne faydası olacak? İnsanoğlu tamahkârdır. Sürekli bir şeyler istemek bizim doğamızda var. Ancak doğamızda olmayan şey, sürekli bir şeyleri delirircesine istemek. İstemeyi başka amaçlarınıza hizmet edecek bir duygu olarak kullanın. Sizi yiyip bitirmesine izin vermeniz yıkımınız olur.

MODAYI TAKİP EDEMİYORSUNUZ

Etmeye kalkmanız sonunuz demek. Giyecekleriniz size yakışsın ve temiz olsun yeter. En moda sizsiniz, bunu hâlâ anlayamadınız mı?
 

vioLeta

| Az İnsan Çok Huzur |
MFC Üyesi
 • Üyelik Tarihi
  29 Tem 2015
 • Mesajlar
  2,557
 • MFC Puanı
  350
 • MFC Seviyesi

Eline sağlık Rapunzel imm çok güzel paylaşım olmuş
 

Mavii

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
 • Üyelik Tarihi
  17 Kas 2012
 • Mesajlar
  145
 • MFC Puanı
  25
 • MFC Seviyesi

Bazılarınınki de geçim derdi oluyor hayat işte
 

Autocrat

"Korkaklıkta AR İlerlermekte ŞEREF Var"
MFC Üyesi
 • Üyelik Tarihi
  7 Haz 2017
 • Mesajlar
  3,925
 • MFC Puanı
  5
 • MFC Seviyesi

bak kesin diyorum yuzde 80 abartsız yanlıs bilinen genel kanı ...

tesekkurler
 
Üst Alt