• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Error 523 Cloudflare Origin İs Unreachable Hatası (tr : Kök Sunucu Ulaşılamadı Hatası)

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,091
MFC Puanı
20,830
JHRAyXL.png

Çok sıklıkla olmamakla beraber, bazen yada ara sıra bu sunucu hatası ile karşılaşıyorum , araştırdım bu neyi ifade ediyor diye aşağıdaki yazıya denk geldim.İyi okumalar

Cloudflare Error 523 Origin is unreachable hatası​

Cloudflare Error 523 Origin is unreachable hatası, Cloudflare'in sunucuya erişemediği durumlarda verdiği hatadır. Genellikle DNS ayarlarındaki hatalardan kaynaklanır.

Cloudflare 523 hatası aldığınızda çözüm olarak Cloudflare'i devre dışı bırakarak web sunucunuzda bir erişim problemi olup olmadığını kontrol edin. Eğer Cloudflare olmaksızın internet siteniz açılıyorsa Cloudflare içerisindeki DNS ayarlarını kontrol edin. Eğer Cloudflare aktif değilken de internet sitenize erişilemiyorsa barındırma firmanızla iletişime geçerek sorunun düzeltilmesi konusunda destek talep edin.

Kaynak :
Kod:
https://www.reitix.com/

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,700
Görmüş. dm veya buradan cevap verecektir.