Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Eser Pavyon Açmış

ultrAs

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    0
  • MFC Seviyesi

Bahar ve Nihal Candan kardeşlerle yakalanarak magazin gündemine bomba gibi düşen Eser Yenenler'e bir dönemler hocası olan Yılmaz Erdoğan’dan ağır bir gönderme geldi.

Bahar ve Nihal Candan kardeşlerle yakalanarak magazin gündemine bomba gibi düşen Eser Yenenler'e bir dönemler hocası olan Yılmaz Erdoğan’dan ağır bir gönderme geldi.

Yılmaz Erdoğan 'Münaşaka' adlı şovunu geçtiğimiz akşam Zorlu PSM'de sahneledi. Ünlü oyuncu, gösterisi esnasında Bahar ve Nihal Candan kardeşlerle basılarak magazin gündemine oturan Eser'e de takıldı.

Erdoğan, "Benim çıraklar bu aralar çok meşhur. Duydum ki Eser pavyon açmış. Oysa bana ev tuttum demişti" diyerek Eser’e laf dokundurtmayı ihmal etmedi.

Rapunzel

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    1,785
  • MFC Seviyesi

Şu Eseri hiç sevemedim. Siz biliyor musunuzzz benim ailem akademisyen diye insanlara çemkirip aşağılan bu aşağılık kadınları anlayabilmiş değilim. Ailenin iyi olması senin iyi olacağın ya da ailenin kötü olması senin kötü olacağın anlamına gelmiyor. Allah bunlara akıl, iman bana da para versin :)

ultrAs

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    0
  • MFC Seviyesi

Şu Eseri hiç sevemedim. Siz biliyor musunuzzz benim ailem akademisyen diye insanlara çemkirip aşağılan bu aşağılık kadınları anlayabilmiş değilim. Ailenin iyi olması senin iyi olacağın ya da ailenin kötü olması senin kötü olacağın anlamına gelmiyor. Allah bunlara akıl, iman bana da para versin :)

Amin :p

BoluBeyi

Hepinizin Canı Cennete ..!
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    2,917
  • MFC Seviyesi

son cümlen bomba yalnız:)

iFt

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    399
  • MFC Seviyesi

Bende sevemedim bir türlü, komikte değil hiç. Acun yanına nasıl aldı bunu onu da anlamış değilim.

LaiLa

Az İnsan.. Çok Huzur.
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    728
  • MFC Seviyesi

Prim derdine düştüler artık insanlar kanmıyorlar hep aynı nakarat gibiler;)

Üst Alt