• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Çözüldü Eski hesabıma giremiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,091
MFC Puanı
20,830
https://www.megaforum.com/yardim/kosullar/ web bağlantısında yer alan maddelerden biri ;

MADDE 3 - KATILIMCI (ÜYE) KURALLARI

Kural 9) Forumda çoklu üyelik kesinlikle yasaktır. Çoklu üyelik yapıldığı testip edilen hesaplar forumdan süresiz uzaklaştırılır. Özel durumları var ise üyeler bu durumu kanıtlayarak yöneticileri haberdar etmelidir.

Bence, bu hesabı açmadan önce bir yönetici ile irtibat halinde olmalı idin. İnşallah ban yemezsin.Çünkü kural , kural'dır herkes'e eşit uygulandığı sürece.....

Herkül

Admin
Konular
8,797
MFC Puanı
17,440
Evet çoklu üyelik Yasak'tır. Özel bir durum sözkonusu olarak kabul edilerek bu kez sadece kullanıcılar birleştirilmiştir. Tekrarında Forum kuralı gereği yapılacaktır.

Ben `Sentinus ☬
Eski hesabıma giriş yaptığım an bir yavaşlık söz konusu.
Bunun sebebi nedir?

Bazen kullanıcılarda bu durum yaşanabilmektedir. Lütfen forum kurallarına uyarak MegaForum'daki üyeliğinizi devam ettiriniz.

`Sentinus ☬

MFC Üyesi
Konular
10
MFC Puanı
400
https://www.megaforum.com/yardim/kosullar/ web bağlantısında yer alan maddelerden biri ;

Bence, bu hesabı açmadan önce bir yönetici ile irtibat halinde olmalı idin. İnşallah ban yemezsin.Çünkü kural , kural'dır herkes'e eşit uygulandığı sürece.....
O konuda haklısın lakin sadece benim hesabımda böyle bir şey oldu zannettim.
Ban yeme konusunda sıkıntı yok yersem yerim.
Her forumda olduğu gibi çoklu hesap yasak lakin bunu bilerek yaptım evet kuralı aştığım doğrudur.

`Sentinus ☬

MFC Üyesi
Konular
10
MFC Puanı
400
Evet çoklu üyelik Yasak'tır. Özel bir durum sözkonusu olarak kabul edilerek bu kez sadece kullanıcılar birleştirilmiştir. Tekrarında Forum kuralı gereği yapılacaktır.

Bazen kullanıcılarda bu durum yaşanabilmektedir. Lütfen forum kurallarına uyarak MegaForum'daki üyeliğinizi devam ettiriniz.
Ben sadece kendi hesabımda zannettim ve evet forum kuralını çiğnemiş olabilirim bu yüzden kusura bakmayın.
Bir dahaki olası durumlarda iletişim sağlarım.

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,091
MFC Puanı
20,830
O konuda haklısın lakin sadece benim hesabımda böyle bir şey oldu zannettim.
Ban yeme konusunda sıkıntı yok yersem yerim.
Her forumda olduğu gibi çoklu hesap yasak lakin bunu bilerek yaptım evet kuralı aştığım doğrudur.
Çok sık banlanan bir forum kullanıcısı olarak, "Banı tavsiye etmiyorum, insanın kimyasında ters etki yapıyor...". :) :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...