• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

nabay

MFC Üyesi
Konular
390
MFC Puanı
490
Eski Sevgiliye Sitem
Kadınım, göğsümde bıraktığın acıya rağmen ağlarken yüzüstü yatabiliyorsam hala, yinede iyi insanlarla karşılaş diye dua ediyorsam Allah'a, sana olan sevdamdandır bilesin...
Hakkında kötü bir baht dileyecek kadar aşağılamayacağım kendimi bu dünyada kim ne yaparsa bir tek kendine yapar
Birinde iyi kalmakta kötü anılmakta herkesin kendi eseri bende güzel kalmadıysan kabahat benim değil
Sen de biliyorsun hep iyi niyetimden dolayı kaybettim bu hayatta, o yapmaz o gitmez o söylemez dediğim kim varsa beni hep aldattı beni hep yanılttı ama hiçbiri senin kadar derine bırakmadı acısını
Hayatımdaki hiçbir kayıp senin kadar koymadı bana, sanada çok görmüyorum aslında sen de haklısın herkes haklı sadece ben haksızım bu diline yandığımın dünyasında bir tek ben hak ediyorum yüzüstü bırakılmayı kandırılmayı ne yaparsın işte her şey gibi iyi niyetinde fazlası zarar kimse zorla sevdirmedi kendini hiç kimse zorla güvendirmedi kendini ben yüreğimin cezasını çekiyorum kimseye kırıldığım falan yok
Ama şu var ki çok ders aldım aldığım her darbeyi tecrübe diye etime çeltik attım ben çok şey öğrendim nihayetinde bundan daha fazlası olamaz dediğim her şeyin daha fazlasını gördüm
Artık hiç bir şeye şaşırmam bu hayatta hiç kimse beni hayal kırıklığına uğratamaz
Ben son yaprağımı sende döktüm baharıma yağmur olmayan kimseye çiçek açmam bir daha
Hayat devam ediyor işte kimin nereye gittiğinin ya da kimin nerede kaldığının bir ehemmiyeti yok
Yastığa başını koyunca birçok şeyin pişmanlığıyla kalbin sıkışmıyorsa ne ala ne güzel
Gerçekten hür bir vicdan gibisi yok İnsan herkesi affediyor da bir tek kendini affetmeyi başaramıyor
Dilerim bir gün kendini bağışlamayı başarırsın
Ben seni çoktan affettim...
Bir zamanlar aşktın gönülden düştün
Sonra kabuk oldun yaradan düştün..
Bunlar sana son sözlerim sana
Kabuk düşünce yaranın bir hükmü kalmazmış
Şimdi hükümsüz bir acısın bende
Kimin gözlerine güldüysen artık ona ağla, ona üşü, ona üzül...
Ben bir daha acımam sana...
Kadın acımam bilesin...
Doğuş Sinan Coşkun