• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Espiri otobüsü

Konular
4,091
MFC Puanı
40
G.Antep'te F.Bahçe kafilesini havalimanına götüren otobüste espriler havada uçtu. Emre, Emenike ve Alves takım arkadaşlarını gülmekten yerlere yatırdı

VOLKAN: Takım halinde buraya gelmemiz gerçekten de çok iyi oldu arkadaşlar. Bakın herkes ne kadar mutlu. EMRE: Bundan sonra her maça tam kadro gidelim. Yemeğe, gezmeye... Hatta okuldan çocukları almaya da beraber gidiyoruz. KADLEC: Emenike, senin hep gol atman lazım. Yoksa çekilmiyorsun. Hep somurtuyorsun. EMENİKE: Madem benim o asık suratımı çekmek istemiyorsunuz, o zaman siz de bana her hafta gol attırın. MEİRELES: Bruno (Alves), bugün Volkan yoktu, Mert'e de çok güveniyorduk ama kalede nedense seni gördük. O golleri kimse çıkartamazdı. ALVES: Annem hep kaleci olmamı istemişti ama ben babamı dinledim. İyi ki dinlemişim.