• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Evlenmek İstiyorum ve Telefon Numaram

Nur

MFC Üyesi
Konular
397
MFC Puanı
40,960
Mutsuzluk benim uzun zamandır diğer adım olmuştu. Yalnızlık da asıl adım. Fakat artık buradan noktayı koyuyorum. Lütfen ama lütfen aşka dair görüşlerinizi benimle paylaşınız. Evlenmek mi sevgili kalmak mı ne istiyorsanız açıkça mevzu
şu . Beraber evlilik düşsel kurmayalı ne kadar çok zaman olmuş bugün anlamış oldum ya her neyse. Hayırlı bir koca arıyorum :)

xHl6qzZ.png

Heyecanlı bir bayanım arkadaşlar. Yani sürprizlere yok demem. Romantik erkekler ideal erkek olabilir benim için. Mesajlarda bu romantikliği falan gösteremezsiniz aslına bakarsan. O yüzden telefon numaramı paylaşacağım. Ek olarak evlilik ilanları telefon numaraları paylaşırken de öyle herkese vermem. Bakıyorum konuşmasına cümlelerine. Uygun bir dille yazmış olanlara vereceğim telefonumu sonrasında da ümit ederim güzel günler için birbirimize selam diyeceğiz.

koca ariyorum

jVzn0J4.jpg

Anduril

MFC Üyesi
Konular
9
MFC Puanı
10,740
Bende istiyorum ?✨??
Ciddi düşünüyorum diyen varsa haber etsin, yaptırayım çiçeğimi, alayım çikolatamı geleyim?

• Beğen
Tepkiler: Nur

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,087
MFC Puanı
20,700
Sanal alem'de böyle bir arayışın içine girmek tehlikeli ve riskilidir.Kişinin yakın çevresine durumu uygun bir dille açması yeterlidir.

• Beğen

eiSy

Emektar Üye
Konular
1,067
MFC Puanı
37,500
Konu başlığını okuyunca yanlış anladım sanırım xvxnsns

eiSy

Emektar Üye
Konular
1,067
MFC Puanı
37,500
Ben aşkı tek bir kişi ile yaşamak istiyorum hayatıma girinceye dek bekleyecem. :D

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,471
MFC Puanı
116,380
Bı evlenen pişman bı evlenemeyen bilemicem artık .))

• Beğen