keroLayn
Emektar Üye
- Üyelik Tarihi
- 5 Nis 2013
- Konular
- 756
- Mesajlar
- 3,640
- MFC Puanı
- 9,160
herkese merhaba,
günlerdir üzerinde araştırma yaptığım ama hiç anlamadığım konu olduğundan mıdır bilmiyorum bi türlü çözemediğim bir mevzu var.
instagram işletme hesabına facebookla birlikte konum eklendiğinde etikette de çıkmaya başladı. baya uğraştırdı ama sonunda oldu. şu an sorun şu: yol tarifi aldığında haritalarda konum 250 metre ileride farklı ve çok alakasız bir yeri gösteriyor. birkaç kez adresi sildim ekledim sonuç aynı. adresi haritalara yazdığımda doğru yeri gösteriyor ama instagram profilinden ya da etiket üzerinden tıkladığımda çok başka yeri gösteriyor. bugün kurcalarken facebookta yer simgesini haritada sürükleme kısmı vardı ama o haritada detay yok. çok alakasız bir yere koydum o simgeyi bundan mı acaba diye. birkaç km ileride olmasına rağmen orayı göstermiyo onunla alakalı değil demek ki dedim. yani şimdi ben o 250 metrelik (çok ciddi bir fark bulunulan konum itibariyle) sapmayı nasıl düzelticem, ne yapmam gerekiyor?
günlerdir üzerinde araştırma yaptığım ama hiç anlamadığım konu olduğundan mıdır bilmiyorum bi türlü çözemediğim bir mevzu var.
instagram işletme hesabına facebookla birlikte konum eklendiğinde etikette de çıkmaya başladı. baya uğraştırdı ama sonunda oldu. şu an sorun şu: yol tarifi aldığında haritalarda konum 250 metre ileride farklı ve çok alakasız bir yeri gösteriyor. birkaç kez adresi sildim ekledim sonuç aynı. adresi haritalara yazdığımda doğru yeri gösteriyor ama instagram profilinden ya da etiket üzerinden tıkladığımda çok başka yeri gösteriyor. bugün kurcalarken facebookta yer simgesini haritada sürükleme kısmı vardı ama o haritada detay yok. çok alakasız bir yere koydum o simgeyi bundan mı acaba diye. birkaç km ileride olmasına rağmen orayı göstermiyo onunla alakalı değil demek ki dedim. yani şimdi ben o 250 metrelik (çok ciddi bir fark bulunulan konum itibariyle) sapmayı nasıl düzelticem, ne yapmam gerekiyor?