• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Çözüldü Facebook Instagram Google Haritalarda konum yanlış gösteriyor

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
Yinede aynı sorunu yaşıyorsan aşağıda vermiş olduğum linke tıkla Apple kimliğin ile giriş yapıp
İşyerini ve konumunu ekle @keroLayn

onu da yaptım. tüm talimatları tek tek yaptım. zaten ayarlarım hepsi dediğin gibiymiş. en son girdim kaydettim adresi. yine bişi olmadı. en son kapattım açtım telefonu yine olmadı

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
olmadı arkadaşlar .s.s
apple şeysi onaylanmamış, bence ona vergi levhası falan eklemek lazım ben onaylanmıcaanı tahmin etmiştim zaten
profildeki adrese tıklayınca 200 metre mevzusu devam ediyor.
bugün story attım. eklediğim konumu tıklayınca adres doğru. 2 iphone kullanan arkadaşımdan da ss istedim onlarda da adres doğru. ama profildeki kaymayı çözemedim. neyse yapcak bişe yok artık .s.s

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
nasıl oldu bilmiyorum ama bu düzeldi arkadaşlar .s.s
insanlar sürpriz yapıp geliyordu zaten, onların telefonu doğru gösterirken benimki göstermiyordu en son geçen hafta 250 metreydi yine mesela. şimdi instagram profilimden adrese tıkladım doğru gösterdi. şaşkınım. sabahtan beri ayarlarla çok oynadım icloud falan belki bi etkisi olmuştur bilemedim ama çözülmüş farkında olmadan :honk: