Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Facebookta Arkadaş Listenizi ve Her Şeyi Gizlemek

Satürn

Emektar Yönetici
  • Üyelik Tarihi
    9 Şub 2015
  • Mesajlar
    41,142
  • MFC Puanı
    10,464
  • MFC Seviyesi

Facebookta beğendiğimiz sayfalar, takip ettiğimiz kişiler, arkadaş listemiz, üye olduğunuzu face gruplar, v.s gibi bilgilerimizi arkadaş listemizdeki arkadaşlarımız görebiliyor.. Bunları nasıl gizleyeceğimizi görelim.

Zaman tünelinize gelin ve ARKADAŞLAR bölümünü tıklayın. Burada +ARKADAŞLARINI BUL düğmesi ve onun yanında yanlamasına duran kalem işareti göreceksiniz. Ekteki resimde de bunu paylaşıyorum. O kalem işaretine fareyle geldiğinizde YÖNET yazısı belirecektir. Bu kalem işaretine tıkladığınızda ekteki resimde de göreceğiniz gibi 2 seçenek çıkar. Bunlar KISIMLARI YÖNET ve GİZLİLİĞİ DÜZENLE bölümleridir.

1- KISIMLARI YÖNET: Kalem işaretine tıklayıp açılan kutuda "kısımları yönet" tıklayın ve burada gördüğünüz bütün işaretleri kaldırın. Kutucuklar boş kalsın. Böylece bu kutucuklarda işareti kaldırdığınız konularla ilgili hiçbir bilginizi arkadaşınız göremeyecektir. Burada işaretli olan ancak pasif göründüğü için işareti kaldıramadığınız "HAKKINDA, FOTOĞRAFLAR ve ARKADAŞLAR" seçenekleri var. HAKKINDA kısmını zaman tünelinde hakkında kısmına giderek, FOTOĞRAFLAR kısmını zaman tünelinizde fotoğraflar bölüme giderek, ARKADAŞLAR kısmını ise aşağıda verdiğim 2 nolu şıktaki gizliliği düzenle bölümünden gizleyebilirsiniz.

2- GİZLİLİĞİ DÜZENLE: Kalem işaretine tıklayıp açılan kutuda “gizliliği düzenle” dediğinizde ise ARKADAŞ LİSTENİZ, TAKİP ETTİKLERİN ve TAKİPÇİLER isimli 3 bölüm göreceksiniz.Hepsini "sadece ben " olarak işaretleyin.
 
Üst Alt