• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Fahriye Evcen'in 'Ateşli' paylaşımı sosyal medyayı salladı! Eşi Burak Özçivit'i de alet edince...

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Tüm Türkiye'nin gıpta ettiği bir evlilikleri olan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, büyük aşklarını sosyal medyada göstermekten de geri durmuyor. Sosyal medyada oldukça aktif olan Fahriye Evcen, Kuruluş Osman'ın başrol oyuncusu eşi Burak Özçivit ile ateş efektli, eğlenceli bir paylaşım yaptı.
Fahriye Evcen'in 'Ateşli' paylaşımı sosyal medyayı salladı! Eşi Burak Özçivit'i de alet edince...
3 yıl önce dünyaevine giren oyuncu çift Fahriye Evcen ile Burak Özçivit, geçen yıl ilk oğulları Karan'ı kucaklarına almıştı. Anne olduktan sonra ekranlara ara veren Evcen, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla dikkat çekmeye devam ediyor.
Güzel oyuncu Fahriye Evcen, eşi Burak Özçivit ile birlikte çekildiği karelerini sık sık sosyal medya hesabından paylaşıyor. Bunlara bir yenisini daha ekleyen Evcen, bu kez de eşi birlikte çekilmiş eğlenceli karesini paylaştı.
Fahriye Evcen'in alev efektli paylaşımında eşi Burak Özçivit de poz verdi. Fahriye Evcen'in efektli paylaşımı hayranlarından büyük beğeni topladı. Alevli filtre ile çekilmiş pozlarını paylaşan Evcen, üzerine şu notu düştü: "Onu da alet ettim…"
Öte yandan Burak Özçivit'in yeni imajı çok beğenildi.
0x0-fahriye-evcenin-atesli-paylasimi-sosyal-medyayi-salladi-esi-burak-ozciviti-de-alet-edince-...jpg

Anduril

MFC Üyesi
Konular
9
MFC Puanı
10,740
Bende çok beğeniyorum burak Özçiviti.
Erkek olmama rağmen ben bile bayılıyorum.
Hata yok adamda.. Maşallah:)
Ama bizim için iyi olmadı.
Adam çıtayı o kadar yukarı koydu ki, bundan sonra bizim hiç şansımız kalmadı.
Bizim en büyük talihsizliğimiz bu adam yaşarken bizimde dünyaya gelmemiz?