• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Fark ettim de ...

Araf

Üyeliği durduruldu!
Konular
198
MFC Puanı
440
Hiç bu kadar susmak istememiştim.

Araf

Üyeliği durduruldu!
Konular
198
MFC Puanı
440
Küsmeyi bile beceremediğindir sevdiğin.

Jival VulRo

Üyeliği durduruldu!
Konular
95
MFC Puanı
50
çok yakışıklı bir barış arduç var.

Araf

Üyeliği durduruldu!
Konular
198
MFC Puanı
440
Keşke verilen değer geri alınabilseydi, zerresini bırakmazdım.

MonteKristo

Emektar Üye
Konular
272
MFC Puanı
10,320
Fark ettim de kalbimi kıran hiç kimseyi cezasız bırakmamışım. :seytan :kiskis

Darkking

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
0
Seviyorum deyip'te ümit verip'de çekip yakın arkadaşın ile ilişki kuran İnsan'a kahbe denir.. :sigara :tesbh

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
@Bezelye @Jival VulRo Muhasebeye dalarsaniz çıkamazsınız, muhasebenin kendisi mantık hatası zaten.

Üniversite zamanlarında 4 sene üst üste Muhasebeden kalan biri olarak @Bezelye şöyle diyim,

Pastaneci sonuç itibari ile 100 lirasını aldı mı aldı, şimdi pastaneciyi karıştırmazsak;

Bakkal 0 diyelim
Müşteride 0 diyelim

Bu durumda bakkala ne girerse müşteriden çıkan o olacak ters mantıkla da müşteriye ne girerse bakkaldan da o çıkacak.

Yani müşteri 95 tl + sigara kazancı varken bakkalında 95 - sigara zararı vardır.

Ama net zararı 95 tl + sigaranın maliyeti olsa gerek. ( sigara 1 lira maliyetle 5 lira sattıysa 4 tl kar)

Ama birde şöyle bir şeyde yok değil hani; sahte parayı belki müşteri değilde pastaneci verdi? Ne yapacaksın o zaman :kiskis
:D
Olay budur hacı tartışmaya nokta :tesbh:D

Araf

Üyeliği durduruldu!
Konular
198
MFC Puanı
440
Özlemek, ölmekten sadece iki harf fazla be çocuk…

Jival VulRo

Üyeliği durduruldu!
Konular
95
MFC Puanı
50
@Bezelye @Jival VulRo Muhasebeye dalarsaniz çıkamazsınız, muhasebenin kendisi mantık hatası zaten.

Üniversite zamanlarında 4 sene üst üste Muhasebeden kalan biri olarak @Bezelye şöyle diyim,

Pastaneci sonuç itibari ile 100 lirasını aldı mı aldı, şimdi pastaneciyi karıştırmazsak;

Bakkal 0 diyelim
Müşteride 0 diyelim

Bu durumda bakkala ne girerse müşteriden çıkan o olacak ters mantıkla da müşteriye ne girerse bakkaldan da o çıkacak.

Yani müşteri 95 tl + sigara kazancı varken bakkalında 95 - sigara zararı vardır.

Ama net zararı 95 tl + sigaranın maliyeti olsa gerek. ( sigara 1 lira maliyetle 5 lira sattıysa 4 tl kar)

Ama birde şöyle bir şeyde yok değil hani; sahte parayı belki müşteri değilde pastaneci verdi? Ne yapacaksın o zaman :kiskis
:D
Olay budur hacı tartışmaya nokta :tesbh:D

bence bu yeni bi tartışma konusu olur :s89:, pastaneciye de sormak lazım :s39:

LeGoLaS

Onursal Üye
Konular
4,885
MFC Puanı
15,790
Farkettimde Pazartesi günleri çok yoğun geçiyor.