Farklı Bilgisayar Markalarına Göre BIOS Tuşları

TRWE_2012

لِيَغْفِرَ لَكَ اللّٰهُ مَا تَقَدَّمَ مِنْ ذَنْبِك
Süper Moderatör
İçerik Üreticisi
Üyelik Tarihi
2 Haz 2020
Konular
3,005
Mesajlar
5,568
MFC Puanı
17,490
465ff7601937b5a69b714e1a4c7f487d0041b4de.jpeg


Acer BIOS tuşları nelerdir?

Modele göre değişiklik gösterse de Acer marka bilgisayarınızı çalıştırdığınız zaman logo gelmeden BIOS yazılımını açmak için F2, Del, F1, F10, Ctrl + Alt + Esc tuşlarından bir tanesini kullanabilirsiniz. Marka ve model ile arama yaparak üreticinin resmi internet sitesinden en doğru bilgiyi alabilirsiniz.

Asus BIOS tuşları nelerdir?

Modele göre değişiklik gösterse de Asus marka bilgisayarınızı çalıştırdığınız zaman logo gelmeden BIOS yazılımını açmak için F2, Del, F10 tuşlarından bir tanesini kullanabilirsiniz. Marka ve model ile arama yaparak üreticinin resmi internet sitesinden en doğru bilgiyi alabilirsiniz.

Dell BIOS tuşları nelerdir?

Modele göre değişiklik gösterse de Dell marka bilgisayarınızı çalıştırdığınız zaman logo gelmeden BIOS yazılımını açmak için F2, F1, Del, F12, F3, Ctrl + Alt + Enter, Fn + Esc, Fn + F1 tuşlarından bir tanesini kullanabilirsiniz. Marka ve model ile arama yaparak üreticinin resmi internet sitesinden en doğru bilgiyi alabilirsiniz.

HP BIOS tuşları nelerdir?

Modele göre değişiklik gösterse de HP marka bilgisayarınızı çalıştırdığınız zaman logo gelmeden BIOS yazılımını açmak için F1, F2, F6, F11 tuşlarından bir tanesini kullanabilirsiniz. Marka ve model ile arama yaparak üreticinin resmi internet sitesinden en doğru bilgiyi alabilirsiniz.

Lenovo BIOS tuşları nelerdir?

Modele göre değişiklik gösterse de Lenovo marka bilgisayarınızı çalıştırdığınız zaman logo gelmeden BIOS yazılımını açmak için F1, F2, Ctrl + Alt + F3, Ctrl + Alt + Insert, Fn + F1 tuşlarından bir tanesini kullanabilirsiniz. Marka ve model ile arama yaparak üreticinin resmi internet sitesinden en doğru bilgiyi alabilirsiniz.

Sony BIOS tuşları nelerdir?

Modele göre değişiklik gösterse de Sony marka bilgisayarınızı çalıştırdığınız zaman logo gelmeden BIOS yazılımını açmak için F1, F2, F3 tuşlarından bir tanesini kullanabilirsiniz. Marka ve model ile arama yaparak üreticinin resmi internet sitesinden en doğru bilgiyi alabilirsiniz.

Toshiba BIOS tuşları nelerdir?

Modele göre değişiklik gösterse de Toshiba marka bilgisayarınızı çalıştırdığınız zaman logo gelmeden BIOS yazılımını açmak için F2, F1, Esc, F12 tuşlarından bir tanesini kullanabilirsiniz. Marka ve model ile arama yaparak üreticinin resmi internet sitesinden en doğru bilgiyi alabilirsiniz.

Samsung BIOS tuşları nelerdir?

Modele göre değişiklik gösterse de Samsung marka bilgisayarınızı çalıştırdığınız zaman logo gelmeden BIOS yazılımını açmak için ESC, F2, F11 ya da F12 tuşlarından bir tanesini kullanabilirsiniz. Marka ve model ile arama yaparak üreticinin resmi internet sitesinden en doğru bilgiyi alabilirsiniz.

MSI BIOS tuşları nelerdir?

Modele göre değişiklik gösterse de MSI marka anakarta sahip bilgisayarınızı çalıştırdığınız zaman logo gelmeden BIOS yazılımını açmak için Del, F2 tuşlarından bir tanesini kullanabilirsiniz. Marka ve model ile arama yaparak üreticinin resmi internet sitesinden en doğru bilgiyi alabilirsiniz.

Kaynak : Anonim
 

TRWE_2012

لِيَغْفِرَ لَكَ اللّٰهُ مَا تَقَدَّمَ مِنْ ذَنْبِك
Süper Moderatör
İçerik Üreticisi
Üyelik Tarihi
2 Haz 2020
Konular
3,005
Mesajlar
5,568
MFC Puanı
17,490

Ragnar

Bilgi size güç verir ama karakter saygı uyandırır
Moderatör
Üyelik Tarihi
30 Haz 2015
Konular
1,329
Mesajlar
2,575
MFC Puanı
31,200
F tuşları olmasa vay halimize 😀
 
Üst